Новини

Версія для друку

21 грудня 2017 о 19:30

Закон про деокупацію Донбасу не буде прийнятий, - Анатолій Гриценко

Закон про деокупацію Донбасу не буде прийнятий, - Анатолій Гриценко
На першому пленарному засіданні українського Парламенту у 2018 році планують розглянути у другому читанні законопроект «Про забезпечення державного суверенітету України на окупованій території Донецької та Луганської областей». Саме цей законопроект визнає Росію країною-агресором. Однак, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що закон не приймуть, бо у цьому не зацікавлений Президент. Про це він заявив 20 грудня під час прямого ефіру на телеканалі «112 Україна».


«Треба сказати правду і вона буде мало приємною. Навколо цього закону відбуваються брудні ігрища. Я дуже хотів би, щоб український народ обирав на пост Президента людей, які спроможні думати, пояснювати свої дії і послідовно досягати поставленої мети. Президент грає з країною в дурня. Причому дурнями він вважає всю країну. Він вносить законопроект як невідкладний. А це означає, що Парламент має покинути геть усе і займатися цим законом. Але потім він передумав і він уже не невідкладний, а відкладний. На місяць, потім ще на місяць, а потім про нього взагалі забудуть… Спочатку Порошенко говорив, що закон погоджений із зарубіжними партнерами, що він допоможе досягти миру. Ну, не казав, що за два тижні, як на виборах, але… і раптом щось зламалося.

Я поясню в чому обман і в чому інтрига Президента. Тоді він вніс два законопроекти. Один він проломив відразу. Це законопроект «Про продовження особливого статусу Донбасу». При чому тоді кричали депутати, димові шашки були, бійка в парламенті, захоплення трибуни…Пам'ятаєте? Отой законопроект він справді хотів і він його проломив не чекаючи якихось повторних читань. А другий - це президентська димова завіса для тих, хто хоче, щоб Росію визнали агресором - нате вам будь ласка, ви хочете ще щось - нате. Насправді, Порошенкові цей законопроект не потрібен. Якби він цього хотів, то він би домагався визнання Росії агресором у Мінську. Натомість у Мінських угодах Росія зафіксована, як гарант безпеки і він руками Кучми поставив свій підпис. Якби Порошенко хотів визнати Росію агресором, він би закрив, або спалив ще у 2014 році не тільки Ліпецьку, а й інші свої фабрики на тій території. Якби Порошенко хотів визнати Росію агресором, у вашій студії були б правозахисники: і посол Василенко і Станіслав Батрін, які розпочали судовий процес саме для визнання Росії агресором у нашому українському суді. Збирали понад рік речові докази: прізвища, документи, свідчення… Все зробили замість нашої української прокуратури. І коли покликали Президента в суд, що сказав Порошенко устами свого представника: Не визнавати Росію агресором. І суд не визнав Росію агресором. Тому, досить грати Порошенку в дурня зі своєю країною. Мій прогноз - цей законопроект відкинуть і взагалі забудуть за нього. 16 січня його не голосуватимуть», - сказав Анатолій Гриценко.Повернутися до переліку« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Украина онлайн