Новини

Версія для друку

28 травня 2017 о 13:49

Заборона російських соцмереж не зупинить війну з Росією – Гриценко

Заборона російських соцмереж не зупинить війну з Росією – Гриценко

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що обмеження щодо Росії, країни-агресора, потрібні, але вони мають запроваджуватись вчасно і ефективно.

Про це він сказав в програмі «Протилежний погляд» на телеканалі «Нова Волинь».

На думку Гриценка, блокування російських соціальних мереж та окремих сайтів - це другорядні заходи, що не здатні зупинити війну.

«Чи зупинить це війну? Ні! Чи потрібні обмеження проти країни-агресора? Так! Все треба робити вчасно і ефективно. Крім того, пішли розмови щодо запровадження візового режиму з Росією. Оці всі речі треба було робити в березні 2014 року. І тоді треба було оголосити не надумане АТО, а воєнний стан в 7-ми областях. Президент як Верховний головнокомандувач мав утворити ставку і безпосередньо керувати військами (а не якийсь генерал СБУ проводить типу АТО). І тоді треба було зачиняти або спалювати усі президентські фабрики на території Росії. І тоді треба було не допускати тієї брудної, сірої торгівлі на крові. Тоді це було б цілісно і нормально», - сказав лідер «Громадянської позиції».

Гриценко зауважив, що заклики проти України лунають не тільки в «Однокласниках» чи «ВКонтакті», але й в інших соціальних мережах, зокрема в «Facebook» і «Twitter».

«Все позакриваємо? Тоді ми від світу відгородимося. Є речі важливі, а є речі менш важливі. От набагато важливіше те, щоб в нас не називали війну АТО, щоб не торгували з ворогом на крові», - підсумував він.