Новини

Версія для друку

15 квітня 2018 о 19:40

За нами немає олігархів, – Анатолій Гриценко у Луцьку

За нами немає олігархів, – Анатолій Гриценко у Луцьку
Пошук надійних політичних партнерів, визначення чіткої стратегії дій та формування професійної команди - лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів, як політсила готується до виборів.

Про це йшлося 11 квітня під час прес-конференції у Луцьку.

Анатолій Гриценко наголосив, що зараз відбувається формування команди не лише на президентські вибори, а на своєрідний цикл із трьох виборів: президентські, парламентські та місцеві.

«Треба дивитися вперед. Ми зараз працюємо як партія «Громадянська позиція» над об’єднанням тих політичних сил, які близькі до нас по духу, для того, щоб висунути не 5 чи 7, а одного кандидата, і перемогти на виборах. І це реально. Паралельно ми працюємо над формуванням плану дій. Не те, що висить на виборчій дільниці чи на бордах, а те, що реально треба зробити на всіх напрямах для того, щоб зберегти країну, зберегти потенціал країни і розвиватись. І третій напрям – формування команди, яка це зробить. І ключове слово зараз – професійність», - сказав Гриценко.

 
За його словами, представників команди в області вже готують до того, що перемога на виборах буде важкою, а боротьба – напруженою та брутальною, з огляду на те, яку «чорну» кампанію практикують проводити підконтрольні олігархам ЗМІ проти команди Гриценка.

Лідер «Громадянської позиції» розповів, як під час виборчої кампанії у 2014 році щотижня канал «1+1», що належить олігарху Ігорю Коломойському, виливав на команду інформаційний бруд. Партійці були збурені брехнею «плюсів», тож подали запит до Генпрокуратури, аби отримати дані про кількість кримінальних справ, порушених проти А. Гриценка. У відомстві підтвердили, що жодної справи не зареєстровано.

Анатолій Гриценко додав, що партія працює в умовах обмежених ресурсів.

«За нами, на відміну від усяких «УКРОПів», немає жодного олігарха, який ходив би, роздавав би, засівав би і так далі. Ні Сергій (ред. Сергій Чуріков, голова Волинської обласної організації партії «Громадянська позиція»), ні я не отримуємо ніякої зарплати за свою роботу, навпаки - докладаємо. Тим не менше, ми входимо в трійку партій, які мають реальний шанс пройти в парламент. Це все своїми руками, своїми мізками», - сказав Гриценко.
 


За його словами, наразі тривають переговори із лідерами різних політсил щодо об’єднання зусиль, а також для того, аби вибори були максимально прозорими і не було махінацій з кількістю голосів. Тож «Громадянська позиція» співпрацюватиме із такими партіями, як «Самопоміч», «Народний контроль», «Європейська партія», «Сила і честь», «Рух нових сил», «Демократичний альянс» та «Альтернатива».

«Якщо хтось скаже, що ви довго перемовляєтесь, покажіть результат, я вам скажу дві речі: ми докладаємо, як партія, я особисто, максимальних зусиль, яких тільки можна, розуміючи свою відповідальність. Де треба - познімати амбіції, гетьманські шапки, аби це відбулося заради країни. Жодного пафосу немає. Я не хочу жити в країні, де вибір постійно зводиться до, умовно, «Вітя-Юля» чи «Пєтя-Юля». Я хотів би, щоб країна, яка колоритна, цікава, мала і вибір цікавіший», - сказав Гриценко.Анатолій Гриценко також розповів про два напрями, за якими треба належним чином працювати, аби країна мала майбутнє. По-перше, це завершення воєнних дій і проголошення миру, а по-друге, розвиток економіки.

На думку Гриценка, в Україні ніякої миротворчої місії не буде до завершення президентських виборів. Тому що цій владі, якій залишилося менше року, зарубіжні партнери просто не довіряють. Вона бере на себе зобов'язання, а потім обманює всіх. Адже формат місії передбачає її тривалість мінімум 3-5 років та чисельність контингенту 30-40 тисяч військових і 5-6 тисяч цивільних. Тому всі будуть чекати, коли пройдуть вибори глави держави.На думку голови Координаційної Ради партії «Громадянська позиція», аби «врятувати» Україну, є єдиний шлях – піднімати економіку.

Він розповів, що в Україні вже випробували два неефективних методи: друк і роздавання нових грошей та набирання зовнішніх кредитів. Як наслідок, нині на кожного українця припадає понад 50 тисяч гривень боргу.

На думку Анатолія Гриценка, рецепти виходу з кризи загальновідомі.

«Що потрібно для того, щоб підприємця «носити на руках»? Зменшити податки і їх величини, спростити адміністрування. Навести лад на митниці, у судах, які триматимуть планку закону, захищаючи власність. Тоді – працюватимуть. Крім того, держава через механізми бюджетного та іншого характеру може стимулювати розвиток певних сфер, які потрібні країні, вкладаючи у фундаментальну науку, проривні технології, підтримуючи кредитами і іншими варіантами, щоб розвивати пріоритетне. І таким чином стимулювати додану вартість, щоб не їхали мільйонами в Польщу і за Польщу», - наголосив Гриценко.

Також одним із завдань нової влади Анатолій Гриценко називає проведення перепису населення, «щоб розуміти скільки нас, скільки освічених, скільки здорових, скільки працездатних». Мовляв, без цього неможливо спланувати стратегію розвитку.

Крім того, під час прес-конференції Анатолій Гриценко зазначив, що передвиборча підготовка – це лише 10% зусиль партійців, решта ж 90% припаде на діяльність опісля них. Тому у «Громадянській позиції» наразі працюють над тим, щоб нова влада не стала злочинною через кілька місяців, щоб робила важливі справи і щоб її підтримувало суспільство.


Повернутися до переліку« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Украина онлайн