Новини

Версія для друку

2 квітня 2017 о 23:56

Від Мінських угод нічого доброго очікувати не доводиться – Гриценко

Від Мінських угод нічого доброго очікувати не доводиться – Гриценко
На переконання лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, немає жодних якісних змін, які б говорили про те, що буде стійкий і довготривалий мир на Донбасі після домовленості про "режим тиші", адже позиція Путіна залишилася незмінною. Він не визнав себе агресором, не припиняє поставки на Донбас техніки, пального, боєприпасів.

Таку думку Анатолій Гриценко висловив сайту "24".

Він нагадав, що пункт про припинення вогню був першою позицією у Мінських угодах, підписаних у 2014 році. Так само першим пунктом це було і в "Мінську-2" в 2015 році. Але проросійські бойовики десятки тисяч разів ці домовленості порушували.

"Припинення вогню – жест з боку України, який ще раз покаже підступність намірів Путіна. Можливо, світова спільнота розцінить цей крок України. Але відчуття, що наступив мир, немає", – зауважує Гриценко.

Водночас, на переконання лідера "Громадянської позиції", Мінські угоди потрібно забути, тому що Росія в них визнана не агресором, а гарантом безпеки.

"Треба починати пошук дипломатичного вирішення в іншому форматі. Коли за переговорним столом сидітимуть США і Великобританія – дві країни-підписанти Будапештського меморандуму. Також не Німеччина і Франція, а уповноважений представник ЄС, який представлятиме думку поляків, литовців, словаків. Тоді це буде інша історія. Перше, що треба визнати в рамках цього дипломатичного формату, що причиною конфлікту стала російська агресія", – наголосив Гриценко.

За його словами, поки не буде поставлено правильний діагноз для пошуку рішень, то "цей дощ" – конфлікт на Донбасі – надовго. Принаймні, говорить Анатолій Гриценко, до жовтня.

"Поки завершаться вибори в європейських країнах і остаточно адміністрація Дональда Трампа не сформує свою позицію щодо України, на жаль, збройний конфлікт на Донбасі продовжуватиметься", – вважає Гриценко.


Повернутися до переліку« Квітень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Украина онлайн