Новини

Версія для друку

28 травня 2017 о 16:04

Україна стала заручником антиукраїнських Мінських угод – Гриценко

Україна стала заручником антиукраїнських Мінських угод – Гриценко

Запропоновані Путіним, Мінські угоди були хибними, антиукраїнськими з самого початку, їх не можна було підписувати. Порошенко має виправити цю помилку через Парламент.

Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в програмі «Протилежний погляд».

«В березні 2014 року я пропонував перекрити кордон і не допустити того, щоб Путін понавозив сюди озброєння сотнями одиниць. Не послухали. Не перекрили кордон. І тепер величезна ділянка кордону - непідконтрольна нам. Коли я говорив, що не можна підписувати Мінські угоди, їх підписали. Ще потрапили в капкан. Зараз виходить, що Порошенко  оголосив себе «президентом миру», і вже буде 3 роки з дня інавгурації, а миру так і не дочекались. Він підписав Мінські угоди, жодний пункт яких не виконується. І в цій ситуації він і вся країна стали заручниками підписаних угод. Бо тепер що виходить:  в Європі та США, де купа своїх проблем і вони не можуть займатись тільки Україною, говорять: «Ви ж підписали Мінські угоди? Виконуйте!» - зазначив Гриценко.

На думку лідера «Громадянської позиції», Мінські угоди були антиукраїнськими з самого початку і президенту не можна було їх підписувати.

«Їх виконувати не можна. Тому що тоді на окупованих територіях, згідно з Мінськими угодами, буде утворено дві республіки – Донецьку і Луганську.  В цих республіках не буде української поліції, буде своя поліція, не буде українського суду, буде свій суд. Цим утворенням, двом республікам, дають право укладати угоди з іншими державами, прощають тим, хто стріляв і вбивав, геть усе, що вони робили. І плюс всі ми будемо за те все платити. От що записано в Мінських угодах», - наголосив Гриценко.

Він додав, що на місці Порошенка, вніс би Мінські угоди на розгляд Парламенту і там би «провалив».

«Угоди треба денонсувати по факту невиконання. Те, що не працює, не можна використовувати», - підсумував Гриценко.