Новини

Версія для друку

30 червня 2018 об 11:49

У Запоріжжі лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко розповів про свою програму змін в країні

У Запоріжжі лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко розповів про свою програму змін в країні
Припинення війни на Донбасі, зростання економіки та покращення екології – такі головні завдання ставить перед собою лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. 21 червня політик зі своєю командою приїхав до Запоріжжя, аби зустрітися з партійними активістами та журналістами.

«Припинення війни на сході – це одна з ключових проблем і завдань нової влади, оскільки влада нинішня не змогла забезпечити мир в країні. Українці хочуть повернутися до нормального життя без відчуття загрози, мами хочуть спати спокійно і не переживати за дітей, які сидять в окопах. У Запорізькій області, що знаходиться недалеко від лінії зіткнення, це відчувається особливо гостро, – Анатолій Гриценко відкидає можливість воєнного наступу і пропонує політико-дипломатичний шлях зупинення конфлікту на Донбасі. – Наші міжнародні партнери також зацікавлені в мирі в Європі і світі. Є неофіційний формат мирних перемовин – між Україною, Росією, Америкою та Європою».

До участі в такому форматі перемовин лідера «Громадянської позиції» запросили як людину з досвідом в галузі безпеки і міжнародної дипломатії. Він особисто брав участь у розробці нового проекту мирного плану.«Цей документ зараз лежить на столі Еммануеля Макрона, Ангели Меркель, Дональда Трампа, Петра Порошенка і Володимира Путіна. План передбачає участь міжнародних сил, розформування «республіканських» органів управління і військових сил, відновлення систем життєзабезпечення. Проект повернення Донбасу до нормального спокійного життя розрахований на 3-5 років, – розповідає Анатолій Гриценко. – Розпочати цей план заважають дві проблеми. По-перше, міжнародна спільнота ще не дотиснула Путіна, хоча санкції вже досягли його найближчого оточення. По-друге, це недовіра до нинішньої української влади».

Другим завданням для нової влади Анатолій Гриценко називає питання зростання економіки.«Відповіддю на вирішення проблем освіти, медицини, соціального забезпечення – є потужна економіка. Все інше – це порожні обіцянки, які призводять до мітингів та зіткнень під Радою. Як зробити економіку потужною? По-перше, державі не треба заважати бізнесу. Підприємці кажуть: перестаньте нас «кошмарити» у судах, на митниці, дозволами і ліцензуванням, – розповідає лідер «Громадянської позиції», – Якщо держава зменшить податкове навантаження, це допоможе врятувати економіку. Наші підприємства готові і вже сплачують по 500 євро зарплатні і більше на своїх підприємствах. Владі потрібно стимулювати розвиток робочих місць і зупинити мільйонний відтік людей за кордон».

Третім важливим кроком для позитивних змін в країні Анатолій Гриценко називає покращення стану навколишнього середовища. Адже, на його думку, висока зарплатня і гідне робоче місце не матимуть сенсу без здоров’я.

«Проблема екології є актуальною по всій країні, особливо на Запоріжжі, Дніпропетровщині, Львівщині, у Сумах, Харкові тощо. Нові підприємства повинні відповідати європейським екологічним стандартам. Якщо інвестор вкладає в будівництво сотні мільйонів, але 10 мільйонів шкодує на екологічні заходи – завод не будуть вводити в експлуатацію. На вже існуючих підприємствах необхідно провести аудит і скласти графік поступового приведення у відповідність їх до екологічних стандартів. Інших варіантів не може бути».

До команди Анатолія Гриценка приєдналася колишня в.о. керівника Одеської обласної держадміністрації Соломія Бобровська, яка працювала в ОДА у 2015-2017 рр.«Я – вихідець з громадського сектору. І на сьогодні прийняла рішення про приєднання до політичної сили «Громадянська позиція» і підтримку Анатолія Гриценка, як єдиного кандидата від активного громадського середовища, – розповіла Соломія Бобровська. – Я закликаю громадські організації, активну молодь Запоріжжя приєднатися до регіонального відділення нашої партії для спільного руху вперед. Чим швидше ми об’єднаємося навколо єдиного кандидата – тим більше у нас буде шансів на успіх».

Також до команди «Громадянської позиції» нещодавно долучився голова Всеукраїнської асоціації переселенців Руслан Калінін. Активіст сам у 2014-му покинув рідний Донецьк, а тому чудово розуміє потреби і складнощі, з якими стикаються вимушені переселенці.«За даними Міністерства соціальної політики в України офіційно зареєстровано 1,7 мільйона переселенців. Тільки в Запорізькій області проживає 43 тисяч сімей з Донбасу, – говорить Руслан Калінін, – Я чітко розумію, що таке не мати власного житла, повноцінного права голосу, і, як і багато переселенців, відчуваю постійний страх – втратити роботу, опинитися з родиною на вулиці. За 4 роки держава не вирішила жодної з цих проблем. Я приєднався до команди Анатолія Гриценка, тому що бачу, що в партії «Громадянська позиція» є політична воля та чітка стратегія. Вимушені переселенці – це громадяни України, потрібно допомогти їм у важкій ситуації».

Анатолій Гриценко зі своєю командою закликає всіх небайдужих приєднуватися до запорізької організації партії «Громадянська позиція», щоб спільними зусиллями працювати для змін в Україні.

Повернутися до переліку« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Украина онлайн