Новини

Версія для друку

27 липня 2018 о 10:16

Син Гриценка назвав замовника чорної кампанії проти батька

Син Гриценка назвав замовника чорної кампанії проти батька
Олексій Гриценко, лідер "Автомайдану" та син лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, назвав замовника чорної піар-кампанії проти себе та батька. Про це він розповів у програмі Vox Populi у ефірі каналі ZIK.

"По Сенцову Олегу почали писати, що ніби я його здав (коли перебував у полоні в Криму у березні 2014 року, - ред.). Ми відслідили, звідки це йде. Є такий Центр контент-аналізу, Сашко Маріковський. Він подивився, як це з'явилося. Тільки на акції під Стелою Незалежності на підтримку Олега Сенцова ми заявили, що якщо з Олегом щось станеться - буде відповідати Медведчук, одразу з'явилася відповідь, ніби я здав Сенцова. І по ЗМІ, через які Медведчук зазвичай розповсюджує свою інформацію, воно пішло всюди", - сказав Олексій Гриценко. Цю інформацію також підхопили опоненти Анатолія Гриценка та почали її поширювати.


Люди, які брали участь у його звільненні з кримського полону - Тетяна Чорновол та Андрій Сенченко, спростувалу цю брехню та розповіли, як все було насправді. По-перше, не було тоді ніякого підпілля. По-друге, Олексія Гриценка звільнили 21 березня, Олега Сенцова затримали в травні, тобто якби Олексій когось здав, його б затримали на наступний день. "Це очевидна брехня, але зрозуміло, кому вона потрібна та чому вона поширюється", - сказав Олексій. Він також додав, що за часів Петра Порошенка кум російського президента Віктор Медведчук значно посилив свій вплив на процеси в Україні.


Олексій застеріг, що Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розкрадання армії може бути створена спеціально для дискредитації його батька. ТСК почне звітувати вже у вересні з початком нового політичного сезону. Якщо б проти батька були реальні факти, каже Олексій Гриценко, його б засудили ще за часів президентства Віктора Януковича. А коли фактів немає, влада діє у інформаційному полі. "Там нічого не може бути, оскільки я знаю, що яким батько пішов (у міністерство), таким і прийшов. В нього не з'явилося якихось додаткових доходів або якогось майна за період, коли він був у міністерстві оборони".  


На деякі звинувачення Олексій Гриценко радить батьку взагалі не регувати ніяк, оскільки це відверта брехня і замовні матеріали. "Наприклад, хтось розповсюдив такого "ватного" журналіста Чаленка з приводу того, що нібито батьку давав його колишній заступник по 25 тис. доларів на місяць на утримання партії "Громадянська позиція". Назва "Громадянська позиція" з'явилася у 2010 році, а міністром він був з 2005 по 2007-й. На такі речі навіть не варто реагувати", - сказав Олексій Гриценко.


Нагадаємо, Слідком РФ порушив справу проти Анатолія Гриценка.