Новини

Версія для друку

19 листопада 2018 о 15:21

Оборонні підприємства мають працювати у три зміни, – Гриценко

Оборонні підприємства мають працювати у три зміни, – Гриценко
Держава повинна стимулювати розвиток оборонної галузі не лише за умов війни, але й у мирний час. 

Про це лідер партії «Громадянська позиція» заявив в ефірі харківського телеканалу «Вісті Ньюс».
 
«Оборонні підприємства повинні працювати в три зміни навіть без війни. Тому що оборонка – це проривна наука, нові технології, високотехнологічні і високооплачувані робочі місця. І це, без перебільшення, інженерний інтелект нації», - додав він. 

Він підкреслив, що зараз не розвиваються ані авіаційний блок, ані високі технології в обробці. 

«Все починається з оборонки, а потім шляхом конверсії йде в цивільний сектор. Держава повинна це стимулювати. І вона буде це робити», - впевнений Гриценко.

Він заявив, що є декілька кроків, щоб розвивати оборонну галузь: це державне оборонне замовлення, щоб армія та силові структури були забезпечені належним чином. Плюс експортний потенціал. За словами Гриценка, в Україні має бути поєднана і розробка, і закупівля своєї техніки для армії та інших силових структур. Тоді таку техніку будуть купувати й інші країни. 

Окрім цього, одним із важливих кроків, на думку політика, є створення окремого органу, який має координувати та планувати роботу оборонних підприємств. Зараз в Україні більше ста таких підприємств, в тому числі приватні. Тож, роботу такої установи треба відновити, а контролювати її у певній мірі повинен президент.

«Найгірше, що може бути, - коли Міноборони дають кошти на закупівлю озброєння, а по лінії цього органу не дають на розгортання потужностей з виробництва на заводах. Гроші лежать, а робочих місць та техніки немає. Тож, цю роботу значною мірою має координувати президент», - каже Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, раніше лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко розповів про свій план модернізації армії.

Повернутися до переліку« Листопад 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Украина онлайн