Новини

Версія для друку

12 квітня 2017 о 13:48

Нинішня влада веде країну до прірви – Гриценко

Нинішня влада веде країну до прірви – Гриценко

Нинішня влада працює неефективно і веде Україну до прірви. Тому опозиційні політики, які користуються найбільшою довірою громадян, повинні об’єднатись в одну потужну команду, взяти владу, сформувати уряд і змінювати країну.

Про це лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив в програмі «Drozdov» на телеканалі ZIK.

«Коли ми бачимо, що країну ведуть до прірви, до «безнадьоги», до того, що тут залишаться тільки пенсіонери і люмпен, а всі, хто розумніші, повтікають - оце змушує шукати порозуміння», - сказав Гриценко.

«І дуже важливо в такій ситуації, щоб була група людей, команда, до якої є довіра і яка може взяти все під контроль і вселити надію, - зазначив він.

Гриценко розповів, що веде переговори про об’єднання в єдину партію з політиками, які твердо стоять на українських позиціях, які попередніми діями продемонстрували певний рівень професіоналізму і  яким довіряють люди. На його думку, це Андрій Садовий («Самопоміч»), Михайло Саакашвілі («Рух нових сил»), Василь Гацько («ДемАльянс»), Олександр Солонтай («Сила людей»), Дмитро Добродомов (Народний контроль»), Микола Катеринчук («Європейська партія»), Юрій Дерев’янко («Воля») та інші.

Також він висловив думку, що майбутня виборча кампанія буде складною, оскільки опозиційним політикам будуть протистояти олігархічні клани з потужним фінансовими, медійними та силовими ресурсами. Тому єдиний правильний шлях - не йти з розчепіреними пальцями, а сформувати потужний кулак.

«Петро Олексійович, так само, як і Віктор Федорович-«папєрєднік», планує правити вічно. Вони зараз не думають про те, щоб країну цілісну зберегти, відтягти від прірви, а лише мислять в термінах другого п’ятирічного правління. Для цього обрана стратегія: перше – мільярди (які вже є і збільшуються), друге – максимальний, бажано - тотальний, контроль над центральними телеканалами, третє – охендовські в Центральній виборчій комісії, і четверте - силовики, які підрублять будь-кого, хто спробує фінансувати «неугодних», тих, хто не возвеличує Гаранта. Розуміючи це, є чітке усвідомлення і у мене, і в Саакашвілі, і в Садового, і в Гацька й інших учасників таких переговорів, що піти з розчепіреними пальцями – це залишити нинішню владу при владі. Ми вже ходили на парламентські вибори, у нас на старті було 11% рейтингу, а потім нас «убили» медійно, опустили до 3,1%. От якщо всі підуть окремо – всі пролетять, є це усвідомлення, і залишиться ця влада. Тому питання об’єднання – це питання №1, об’єднання зараз не в виборчий проект, а в одну партію», - пояснив Гриценко.


Повернутися до переліку« Квітень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Украина онлайн