Новини

Версія для друку

7 грудня 2017 о 22:25

Не всі кошти, передбачені на армію у 2018 році, спрямують за призначенням, – Гриценко

Не всі кошти, передбачені на армію у 2018 році, спрямують за призначенням, – Гриценко
Не всі кошти, передбачені на армію у 2018 році, спрямують за призначенням, адже частина із них спрямовується на підприємства Петра Порошенка.


Про це лідер партїі «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив в ефірі телеканалу НТА, повідомляє ІА Вголос.

«Розрахункові потреби Генштабу – приблизно вдвічі більші, ніж передбачені. Тому на щось не вистачить, але коли приймається бюджет, то шукається баланс. Я думаю, що ці кошти в умовах, коли не прогнозується широкомасштабний наступ, достатні. Але якщо їх витратять ефективно. Я не можу сказати абсолютно щиро про те, що ці кошти витрачають ефективно. На превеликий жаль, вони переважно спрямовуються на підприємства Порошенка», – зазначив він.

До прикладу, в Україні випускають не ту техніку, яка потрібна бійцям на фронті:

«В Україні випускають, як на мене, не пріоритетні для фронту катери, коли армії, яка воює, потрібно абсолютно інше. Так само, як оці всі бронетранспортери на китайській основі — це не те, що можна було б за ці гроші виробити або купити».

Також Анатолій Гриценко переконаний, що варто скасувати примусовий призов. Натомість потрібно формувати контрактну армію.

«Нам потрібно скасувати призов. Оцей примусовий призов — він непотрібний. Насправді майбутнє за професійною, добровільною українською армією — коли людина свідомо підписує контракт, коли людина забезпечена належним рівнем бойової підготовки, житлом та фінансами. Нам потрібна професійна армія і до неї — територіальна оборона на основі добробатів або тих, хто пройшов зону АТО», – пояснив він.

Втім, не зважаючи на усі перепони, українська армія значно зросла за час російсько-української війни. На переконання Анатолія Гриценка, для того, щоб зміцнити військо зсередини, потрібно просувати «догори» офіцерів, які добре себе проявляють:

«Об'єктивно, армія з початку бойових дій до сьогоднішнього часу — збільшує бойову потужність. На жаль, дорогою ціною. Але дуже важливо зараз, щоб тих офіцерів, які проявляють себе краще, просували догори. Нехай вони трошки потиснуть тих, хто на паркеті, хто сидів в штабах і більше читав підручники... ».Повернутися до переліку« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Украина онлайн