Новини

Версія для друку

14 січня 2014 о 19:05

Люди на Майдані вже не слухають вождів – Гриценко

Люди на Майдані вже не слухають вождів – Гриценко

Майдан треба переформатувати і зробити захищеним і мобільним. Про це в ефірі Громадського радіо заявив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

«З членами Ради Майдану (я не є членом Ради) обговорював це питання ще до Нового року. Розуміючи ситуацію – холод, свята, відсутність реального плану дій по переламуванню ситуації на позитив – пропонував обмежити Майдан власне Майданом Незалежності, від стели до Макдональдсу. Компактно розмістити там намети для відпочинку людей на основі ротації, штабні намети за сценою. Попереду – велика площа на 10-15 тис. людей для інформації, спілкування», - пропонує він.

Гриценко зазначив, що зараз навколо Майдану, на Хрещатику половина наметів порожні. Притому люди не захищені – екс-міністр оборони нарахував мінімум 8 напрямів, з яких може вийти «Беркут».

«Я пропоную позвільняти вулиці, які зайняті наметами. А на Майдані зробити форпост, щоб він був захищеним, мобільним і міг в будь-якій момент розвернутися для певних дій, коли вожді дозріють до їх формулювання», - наголосив Гриценко.

Він також порадив лідерам опозиції виходити не тільки на сцену, а до людей, подивитися на себе збоку.

«На останньому Віче було дуже прикро за те, що виступають три лідери, а люди розходяться, вони навіть не слухають», - констатує Гриценко.

За його словами, люди зараз виходять на Майдан не заради сцени або промов, а щоб «відчути лікоть» одне одного, подивитися в очі тим, хто має такі ж цінності.

«Люді звикли, що треба покладатися лише на себе. А вождям треба усвідомити, що Майдан важливіший за будь-яке президентство чи прем’єрство. Майдан – це той процес, який вже не зупинити. Це те, що буде контролювати і цю владу, і цю опозицію, коли вона стане владою», - заявив Гриценко.


Послухати аудіозапис ефіру можна тут.


Повернутися до переліку« Січень 2014 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Украина онлайн