Новини

Версія для друку

9 березня 2017 о 23:52

Ключова загроза країні, окрім Путлера, - олігархат - Гриценко в Чернівцях

Ключова загроза країні, окрім Путлера, - олігархат - Гриценко в Чернівцях
Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко та екс-президент Грузії Михеіл Саакашвілі на мітингу з нагоди вшанування пам'яті Тараса Шевченка заявили про ключові проблеми української держави.

Мітинг відбувся на Центральній площі Чернівців біля пам'ятника Кобзареві сьогодні, 9 березня, передає кореспондент molbuk.ua.

"Так Бог дав, що моя батьківська хата – в 20-ти кілометрах від хати Шевченка. Хочу нагадати, що Майдан починався від пам’ятника Шевченкові в Києві, звідти перші сотні тисяч ішли розхитувати режим Януковичем, і це символічно. Ми разом і поряд, тому що розуміємо, що ця влада веде країну до прірви. Ми маємо докласти зусиль, щоби країна стала іншою. Ми, як і Тарас Григорович, хочемо іншої України для себе. Ключова загроза країні зараз, окрім Путлера і всього іншого, - це олігархат, який паралізував геть усе, диктує геть усе, – заявив Гриценко.

"Давайте, я поставлю кілька питань, і ми зрозуміємо, чому. Питання перше: після проведеної владою судової реформи, підніміть руку, хто вірить тут, що може піти в наш суд і без хабаря захистити своє право?, – продовжив він, і лише один чоловік підняв руку. – Бажаю Вам успіху. Не знаю, чи Ви ходили.

Питання друге: хто ще вірить, що президент Порошенко, як він обіцяв, зламає хребет корупції? – обвів поглядом присутніх і додав: "Немає вже таких". – Питання третє: хто вірить, що, якби були вибори, Чернівці і Буковина знову обрали би Порошенка і БПП до влади?", – вигукнув він.

"Ніколи", - сказала у відповідь жінка, що стояла поряд.

"Ми поважаємо інститут, але ми, на жаль, не можемо поважати такого президента. Бо ключові слова – це офшор, сліпий траст, Липецька фабрика, торгівля на крові", – продовжив Гриценко.

Колишній президент Грузії та екс-очільник Одещини Михеїл Саакашвілі у свой промові наголосив, що основною проблемою для розвитку України є олігархічні клани, з якими не ведеться ніяка боротьба.

"Вчора показували про будинок Демчини – одного з керівників СБУ. Президент сказав: хтось має будувати сторожові будки. От свою будку цей сторожовий пес уже побудував. Будка на п’ять чи шість поверхів, з дуже дорогими машинами. Про таких, як Демчина й інші сторожові пси, сказав Шевченко: "За шматок гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси – оддасте". І вони віддають – свою мати-Україну щодня", - заявив Саакашвілі.                                               

Повернутися до переліку« Березень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Украина онлайн