Новини

Версія для друку

15 листопада 2018 о 19:05

Гриценко: Зовнішня політика повинна відповідати нашим національним інтересам

Гриценко: Зовнішня політика повинна відповідати нашим національним інтересам
Зовнішня політика повинна бути прогнозованою, базуватись на сильній внутрішній політиці та відповідати національним інтересам України.

Про це під час прес-конференції в Харкові заявив Анатолій Гриценко.

«Україна буде договороспроможною, буде тримати слово і наша команда не дозволить нікому заступити за лінію нашого національного інтересу», - підкреслив лідер «Громадянської позиції».

Він впевнений, що Україні треба нарощувати власні сили і не варто розраховувати, що хтось сторонній вирішить проблемні питання.

«Зовнішній світ не такий простий, як видається. Ніхто не чекає нас з вами, наших товарів, наших виробництв. Добре, що солідарно з Україною на протидію російській агресії виступила світова спільнота. Це плюс», - каже Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» вважає, що цю солідарність та санкції треба тримати, на двосторонній основі шукати союзників, але в питаннях власної політики спиратись насамперед на внутрішню силу. Тоді зовнішня політика теж буде сильною.

«Коли країна цілісна, коли її не розривають на частини, коли в ній потужна економіка, коли люди мільйонами не виїздять, тоді наше слово будуть слухати та чути. Треба стати сильними. Ми можемо і повинні», - додав Анатолій Гриценко.

Політик підкреслив, що стратегія вступу до НАТО та ЄС правильна, але якщо говорити в термінах реальної політики, усвідомлюючи, скільки треба зробити, щоб підняти стандарти життя, перспектива вступу складає 5-10 років.

«Зарубіжні партнери не дуже зацікавлені, щоб керівництво української держави займало тверду позицію, але вони сприймають аргументи, тому зовнішня політика повинна і буде відповідати нашим національним інтересам», - заявив Гриценко.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко впевнений, щоб українці не виїжджали за кордон на заробітки, потрібно створити умови, коли кожен матиме гідне робоче місце із середньою зарплатнею мінімум 500 євро.

Повернутися до переліку« Листопад 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Украина онлайн