Новини

Версія для друку

11 грудня 2018 о 18:05

Гриценко, - В Україні має бути справедливий розподіл корисних копалин

Гриценко, - В Україні має бути справедливий розподіл корисних копалин
Перебуваючи з візитом на Полтавщині, Анатолій Гриценко прокоментував ситуацію щодо непрозорої видачі ліцензій на видобуток корисних копалин компаніям, які пов’язані з російським олігархом Павлом Фуксом.

Ситуацію він прокоментував під час ефіру в телестудії «Місто».

«Не мені на Полтавщині розказувати, що діється з отриманням ліцензій. З періоду Революції Гідності видали 772 ліцензії на видобуток нафти, руди, піску, газу. По відкритим аукціонам тільки 34. Потім спливають ці всі Фукси. Потім протестують, потім тітушки там б’ють, там обливають», - каже Гриценко.

Політик додав, що в Україні треба відійти від такого бандитства, люди мають почувати себе захищеними, а влада не повинна «сидіти на потоках»: «Тоді українці повірять в себе та в нашу країну».

Анатолій Гриценко підкреслив, що непрозора видача ліцензій та байдужість влади до цієї проблеми вказують на те, що чиновники беруть безпосередню участь в незаконних процесах. Причому, не лише Полтавська обласна рада, а вище керівництво України.

«Уявіть собі, що ані президент, ані прем’єр не мають відношення до Фукса. Раптом вони бачать, що громадськість збурена. Відразу б привели в порядок. Якщо це не робить ані обласна рада, ані Держгеонадра, які можуть скасувати ліцензії, ані в судовому порядку, це означає тільки одне, що нагорі не лише в темі, а й в долі. Вони все знають та діляться між собою. Це треба розірвати», - підкреслив Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» зауважив, що в Україні має бути справедливий розподіл корисних копалин. Окрім цього, треба створити справедливі умови, щоб кожен міг себе реалізувати, щоб був міцний середній клас, а корупція подолана. 

«З першого ж дня мого президентства піраміда корупції, коли знизу носять, миттєво перетвориться на трапецію. Не треба буде нагору носити. Системно здолати корупцію можна тільки кроками згори, а далі звести її до мінімуму», - заявив Анатолій Гриценко.     

Повернутися до переліку« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Украина онлайн