Новини

Версія для друку

29 березня 2017 о 15:43

Гриценко: Україна безкоштовно постачає на окуповану територію воду та електроенергію

Гриценко: Україна безкоштовно постачає на окуповану територію воду та електроенергію

На окуповану Росією територію Донбасу здійснюється безперервне і безоплатне постачання води та електроенергії. Заборгованість за спожите сягає понад 5 мільярдів гривень і щомісяця зростає.

Про таку заяву генерального директора Луганського енергетичного об'єднання Володимира Грицая розповів Анатолій Гриценко в ефірі на телеканалі «112 Україна».

«Я був здивований, коли побачив цифри, їх оприлюднила на сайті "Української правди" офіційна посадова особа, яка є директором Луганської енергетичної кампанії на нашій, неокупованій, частині території. Так от він наводить рішення урядів Яценюка, потім Гройсмана, і стверджує, що увесь цей період, не тільки блокади, а поки бойовики вбивали, наступали, котли створювали, рішеннями українського уряду, спочатку одного, а потім - нині діючого, і дотепер це відбувається, Україна безкоштовно постачає на окуповану територію і електроенергію, і воду. І сума заборгованості тільки по луганській частині вже перевищила 5 мільярдів гривень. І кожного місяця ця сума боргу (а це наші з вами гроші, які йдуть туди бойовикам) збільшується на 300 мільйонів гривень. Це тільки по луганській частині. Я думаю, що донецька, враховуючи масштаб,  -  це ще більше», - сказав Гриценко.

На думку лідера «Громадянської позиції», Генеральна Прокуратура України мала б зайнятись розслідуванням цієї справи і притягти до відповідальності винних у завданні багатомільярдних збитків.

«Так от питання: коли ввели блокаду - чи припинили безкоштовне постачання електроенергії та води? Хто врахував чи не врахував усі збитки, які ми з вами понесли, фінансуючи всі ці роки тих, хто вбивав наших солдат, цивільних і так далі? Я думаю, що Уряд приховує цю інформацію, він не хоче її враховувати. А от питання того,  що продовжується фінансування Україною тих, хто нас вбиває - це питання до прокуратури, хай розбирається з прем’єрами і тими, хто голосував за такі рішення», - наголосив Гриценко.


Повернутися до переліку« Березень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Украина онлайн