Новини

Версія для друку

12 січня 2018 о 10:57

Гриценко: У правовій країні однієї публікації Al Jazeera було б достатньо для початку процедури імпічменту Президента

Гриценко: У правовій країні однієї публікації Al Jazeera було б достатньо для початку процедури імпічменту Президента
Телеканал Al Jazeera опублікував таємну постанову Краматорського суду, в якій йдеться про те, що українська інвестиційна компанія Investment Capital Ukraine причетна до виведення Віктором Януковичем 1,5 млрд доларів з України. Засновниками компанії ICU є голова НБУ Валерія Гонтарева та Макар Пасенюк, якого називають «фінансистом Порошенка».

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко не має сумнівів, що ключова фігура у всіх цих оборудках – це президент Петро Порошенко. Про це він заявив в ефірі програми Vox Populi на телеканалі ZIK, відповідаючи на Фейсбук-питання глядачки, хто, на його думку, «нагрів руки» та яке має бути покарання для фігурантів розслідування Al Jazeera.

«Для мене немає жодного сумніву, що ключова фігура у всіх цих оборудках – це Порошенко П.О. Хто така Гонтарева та чи ми взагалі чули таке прізвище до того, як її кандидатуру на призначення вніс Порошенко? Хто такий Луценко? Чи були у нього професійні, або є якісь інші передумови обійняти пост Генерального прокурора? Жодним чином ні! Хто такий Макар Пасенюк, який згадується, та хто такі інші фігури? Це все Порошенко П.О. та пов’язані із ним структури. Тому ключова фігура і ключова відповідальність пов’язана саме із цим прізвищем», – заявив Анатолій Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції»  також зазначив, що якби у нас була нормальна країна та якби нормально працювали правові інститути та механізми, то тільки б однієї такої публікації було б достатньо для початку процедури імпічменту.

«Але цього, очевидно, не станеться. І я хочу попередити зараз, у прямому ефірі телеканалу ZIK, що Порошенко П.О. перейшов межу закону вже багато разів і він понесе кримінальну відповідальність, обов’язково!» – додав Анатолій Гриценко.

 

Повернутися до переліку« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Украина онлайн