Новини

Версія для друку

20 листопада 2018 о 13:58

Гриценко розповів про брудну кампанію влади проти нього

Гриценко розповів про брудну кампанію влади проти нього
Фейки щодо Анатолія Гриценка та його сім’ї розповсюджуються через те, що нинішня влада боїться його високих рейтингів.

Про це лідер «Громадянської позиції» сказав в ефірі телеканалу «Р1».

«Всі ці брудні історії йдуть з одного – бояться. Бояться, що в разі перемоги їх відсунуть від корита, а дехто піде під суд», - сказав Гриценко.

Політик згадав, що зараз йому закидають співпрацю з олігархами та вигадують фейки про його родину.

«Мені закидають, що мій син агент ФСБ, що моя дружина-журналістка продажна, а вона одна з шанованих в країні та двічі визнавалась кращою. Це все фейки», - підкреслив Анатолій Гриценко.

Він запевнив, що під час свого перебування на посаді міністра оборони та народного депутата працював чесно та не зловживав своїм службовим становищем. Як приклад він наводить свою матір, яка живе в місті Ватутіне на Черкащині у звичайній хрушовці на першому поверсі.

«Той, хто каже, що я, як міністр, накрав та роздав родині, нехай поїде у Ватутіне. Подивиться, в яких умовах живе моя мама. Там холодно, як у всіх. Пенсія в неї, як у всіх», - розповів лідер «Громадянської позиції».

Анатолій Гриценко впевнений, що неправдива інформація щодо нього розповсюджується, бо нинішня влада боїться його високих рейтингів. В останніх соціологічних дослідженнях політик перемагає всіх потенційних конкурентів у другому турі і такий високий показник довіри до Гриценка тримається з початку року.

«Я стверджую, що в мене немає жодних зобов’язань, які не дадуть мені в разі обрання президентом зробити свою справу», - прокоментував лідер «Громадянської позиції» поширення неправдивої інформації про нього.

Нагадаємо, нещодавно Анатолій Гриценко звернувся до журналістів із проханням працювати чесно та не розповсюджувати фейки.

Повернутися до переліку« Листопад 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Украина онлайн