Новини

Версія для друку

24 липня 2018 о 12:17

Гриценко: Порошенко намагався ліквідувати взвод мого сина у 2014 році

Гриценко: Порошенко намагався ліквідувати взвод мого сина у 2014 році
Петро Порошенко після обрання президентом у 2014 році віддавав усний наказ ліквідувати взвод, де служив Олексій Гриценко, син лідера партії "Громадянська позиція", екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка. Про це останній сказав у інтерв'ю виданню "Цензор.НЕТ".

"В той період, коли у 2014-му Порошенко не приніс країні обіцяного миру, коли армія зазнавала важких втрат на фронті, я говорив, що син президента та сини депутатів, губернаторів, міністрів податківців, судів та прокурорів - всі мають бути там. І якщо б вони були там, це б багаторазово підсилило армію, її бойовий дух, прискорило би пошук мирного рішення; покращило б безпеку та забезпечення солдатів", - сказав Гриценко.

І ось коли Анатолій Гриценко про це публічно заявив, вийшов наказ ліквідувати взвод зенітно-ракетної артилерії, який базувався на аеродромі у Дніпрі та яким командував Олексій Гриценко, син Анатолія Степановича. З цього аеродрому діяла армійська авіація та сили спецпідрозділи. Зокрема, відбувалися вильоти у район бойових дій, закидання диверсійних груп, евакуація поранених та тіл українських бійців, які загинули.

За інформацією Анатолія Гриценка, негласний усний наказ поступив особисто від Петра Порошенка: звільнити сина Гриценка та повернути його додому.

Як відреагував Анатолій Гриценко? "Люто відреагував. Пройшов цілий шлях маршрутом: Командування Сухопутних військ - Генштаб - Міністерство оборони - Адміністрація Президента. Борису Ложкіну я тоді сказав (спитайте, сподіваюся, підтвердить): якщо ви це зробите, влаштую такий скандал, що вам всім мало не буде! Тому що ви: а) порушуєте державну військову логіку, нехтуєте відповідальністю та підставляєте людей, які будуть гинути; б) вирішуєте свої політиканські питання - щоб закрити мені рота, щоб публічно заявити, мовляв, синка Гриценка на його прохання з АТО витягнути у тил, як витягнули інших синків. Цього не буде, тільки спробуйте!" - згадує Гриценко.

Після цього директиву про ліквідацію взводу було скасовано, хоча її вже підписали та довели військам для виконання. Анатолій Гриценко назвав таку спробу "допомогти" його сину "PR-ігрищами Порошенка на крові".

Нагадаємо, Анатолій Гриценко засудив конфлікти між Петром Порошенком та Володимиром Гройсманом та закликав змінити Конституцію, щоб унеможливити конфлікти між гілками влади.

Повернутися до переліку« Липень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Украина онлайн