Новини

Версія для друку

25 вересня 2018 о 19:29

Гриценко оголосив три пріоритети роботи команди після виборів

Гриценко оголосив три пріоритети роботи команди після виборів

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція» назвав пріоритети роботи своєї команди після перемоги на виборах.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів в ефірі телеканалу Oboz.TV.

Так, за його словами, це будуть безпека, справедливість та економіка.

Він додав, що безпека це окремий мирний план, план зміцнення оборони, який вже напрацьований.

«Безпека це значить, що в журналістів та активістів не будуть стріляти, а якщо таке трапилось, то буде негайне швидке розслідування», - заявив Анатолій Гриценко.

Також до безпеки він відносить єдині правила ведення бізнесу: «Це окремі комплексні напрямки, які відпрацьовані і будуть запроваджені».

Говорячи про принцип справедливості, лідер «Громадянської позиції» наголосив на впровадженні  антикорупційного пакету, створенні прозорого та чесного суду.

Щодо третього, економічного,  блоку, то, за словами Анатолія Гриценка, його команда співпрацює з економічними асоціаціями, аби вирішити питання кожного прошарку населення

«Мова йде і про пенсіонера, і про атошника, вчителя, лікаря. Причому, не 1,5-2% на рік, а по 10% на 10 років вперед. Тут є податковий пакет, дерегуляторний, пакет фінансової амністії», - розповів Гриценко.

Раніше, нагадаємо, Гриценко вже заявляв про реформу армії, як свій першочерговий пріоритет. За його словами модернізація війська має складатися з трьох компонентів. Це контрактники, резерв постійної готовності та системи територіальної оборони.

За останніми даними Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко йде в лідерах довіри нового президентського рейтингу, складеного за підсумками соцопитування соціологічної групи "Рейтинг". Так, у Гриценка антирейтинг становить лише 5,5%. При цьому у нього високий президентський рейтинг — 6,6%.