Новини

Версія для друку

28 травня 2017 о 17:15

Гриценко: Непрофесійні кадрові призначення в умовах кризи і війни – неприпустимі

Гриценко:  Непрофесійні кадрові призначення в умовах кризи і війни – неприпустимі

Кадрова політика в умовах війни має базуватись на принципах професійності, порядності, патріотизму і готовності працювати з першого дня. На жаль, ключову роль в кадрових призначеннях Президента відіграють не професійні якості претендентів, а наближеність до нього по партії або бізнесу.

Таку думку лідер партії «Громадянська позиція Анатолій Гриценко висловив в програмі «Протилежний погляд» на телеканалі «Нова Волинь». 

«От подивіться, є така компанія  - концерн «Укроборонпром», який очолює зараз Роман Романов. З початку війни звільнилося 4 керівників цієї компанії, що само по собі неприпустимо. А потім Президент туди призначив своїм указом Романа Романова. Це був керівник виборчого штабу Петра Порошенка на президентських виборах в Херсоні. Подивіться, хто він такий по життю: у нього кілька салонів, де він продавав чужі автомобілі, включно з «Богданами». Тобто людина не мала жодного відношення до оборонної промисловості, вона не розуміла, в чому різниця між СУ-24 і СУ-25. Коли на керівництво оборонною промисловістю (а це понад 100 підприємств) ставлять людину, яка ніколи там не працювала, то я вважаю, що це антидержавницьке рішення. Так само, як поставили указом Президента  іншу людину, Дмитра Вовка, очолювати комісію з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕ) , яка визначає для нас з вами тарифи. Ця людина працювала тільки на одному робочому місці після університету - це «Рошен» у Москві. А її ставлять очолювати комісію, яка повинна розуміти, що таке атомна енергетика, гідроенергетика, вугілля, генерація, транспортування енергії, водоканали і все решта. Тому не професійні кадрові призначення, а просто людей, які наближені до тебе по партії або по бізнесу, в умовах кризи і війни, - неприпустимі.  Я такого не допустив би точно», - резюмував Гриценко.