Новини

Версія для друку

27 серпня 2018 об 11:51

Гриценко: Нам потрібен перерозподіл національних багатств

Гриценко: Нам потрібен перерозподіл національних багатств
Нова влада має зробити так, щоби залишили позаду країни ЄС. Для цього потрібно в тому числі і перерозподіл національних багатств.

Про це заявив Анатолій Гриценко під час інтерв’ю Oboz TV.

«Потрібна організація відносин "влада-народ", перерозподіл національних багатств. Не по-комуністичному: відняти й поділити, а для того, щоб дати можливість кожному реалізувати себе», - зазначив він. 

Також, на думку Гриценка, один з негативних моментів, який потрібно подолати в Україні, і це стратегічна задача - зруйнувати монополізм олігархату, якого уникли в Польщі, Словенії, Латвії, Литві, Румунії.

«Зараз створена більш-менш конкурентна ринкова економіка, де людина може проявити себе. Згадаймо початок 90-х, коли інфляція була більше 1000%, коли карбованці знецінювалися протягом дня. Ми пережили ці важкі часи. Переживемо і нинішні. Вони набагато легше з точки зору вирішення”, - вважає лідер партії.

При цьому, додав він, через корупцію в Україні спостерігається надзвичайно низький рівень соціальних стандартів: 
«Нова влада повинна зробити так, щоб ми не просто наздоганяли когось, а залишили далеко позаду і Польщу, і Словаччину, і Угорщину».

Нагадаємо, Анатолій Гриценко зазначив, що за умови перемоги на президентських виборах його команда продовжить співпрацю з Міжнародним валютним фондом, але лише в рамках чинної програми та для того, аби швидше переглянути умови договору.