Новини

Версія для друку

15 вересня 2018 о 16:04

Гриценко: Мирний план про припинення війни на Донбасі вже готовий

Гриценко: Мирний план про припинення війни на Донбасі вже готовий
Україні в ситуації з Донбасом не потрібне тимчасове припинення вогню. Конфлікт зупинить лише його мирне вирішення.

Про це Анатолій Гриценко заявив під час свого виступу на 15-ій Щорічній Зустрічі YES.

«Я не буду чекати, поки прийду до влади. Ми вже підготували план, який охоплює політичні, дипломатичні, соціальні, фінансові, інформаційні та безпекові інструменти для забезпечення цього миру. Ми не приховуємо цей план. Ми поклали його на стіл Порошенку, Путіну, Макрону, Меркель та Трампу», - сказав Гриценко.

У той же час лідер «Громадянської позиції» додав, що не варто очікувати на швидке вирішення ситуації на сході, бо міжнародні партнери вже не можуть співпрацювати з нинішньою владою.

«Вчора Волкер та Расмуссен висловлювали таку думку. Є розуміння, що мирне вирішення можна шукати лише після того, як в Україні відбудуться як президентські, так і парламентські вибори», - підкреслив він.

Анатолій Гриценко також вважає, що має бути прописана угода, яка унеможливлює захоплення будь-якою країною територій іншої держави.

«У третьому тисячолітті вся планета має визнати, що ніхто, тим більше один з п’яти постійних членів Ради безпеки ООН не має права захоплювати силою будь-яку територію іншої країни з населенням, яке дорівнює населенню кількох країн-членів НАТО, взятих сумарно. Має бути така угода», - наголосив він.

Раніше повідомлялось, що канцлер Німеччини Ангела Меркель на зустрічі з Володимиром Путіним наголосила на введенні миротворців на Донбас саме за тих умов, які були прописані у мирному плані, в підготовці якого брав участь Анатолій Гриценко.

Фото на прев'ю: YES © 2018. Фотографи: Сергій Іллін, Олександр Індичий та Олександр Пілюгін