Новини

Версія для друку

6 вересня 2018 о 14:53

Гриценко: ми прийшли вимагати нового виборчого закону

Гриценко: ми прийшли вимагати нового виборчого закону

Лідер партії «Громадянська позиція» взяв участь в акції на підтримку нового виборчого законодавства. У своєму виступі він закликав парламент дослухатися до лідерів протесту та ухвалити новий Виборчий кодекс.

«Цей парламент на цій сесії цікавить тільки одне: слина тече - закон про бюджет, більше нічого. Бо там майже трильйон гривень», - сказав Гриценко.

Він також закцентував увагу на обіцянках Порошенка внести на розгляд депутатів проект нової виборчої системи: «Є олігарх, який публічно пообіцяв - нова виборча система і відкриті списки. Порошенко вніс такий проект? Ні! Порошенко обдурив понад 40 млн людей. І ці люди повинні пам’ятати, що він нас обдурив».

Лідер «Громадянської позиції» закликав тиснути на парламент і владу: «Ми з вами не зупинимось, нам треба тиснути на владу олігарха Порошенка. І ми її знесемо. В березні на виборчих дільницях».

Нагадаємо, «Громадянська позиція» була активним учасником протестного руху за прийняття нового Виборчого кодексу від самого його заснування. Зараз рух підтримали більше десяти політичних партій та громадських організацій. Наступну акцію планують провести в жовтні. Ще 7 листопада 2017 року Верховна Рада прийняла у першому читанні проект Виборчого кодексу (законопроект №3112-1), який передбачає відкриті регіональні списки для парламентських і частини місцевих виборів. З того часу проект не просунувся у прийнятті ані на крок. Його досі розглядає Комітет з питань правової політики і правосуддя, а кількість внесених правок переважає 4 тисячі.