Новини

Версія для друку

5 вересня 2017 о 14:43

Гриценко: Я вважаю обов’язком солідарно підтримати Саакашвілі

Гриценко: Я вважаю обов’язком солідарно підтримати Саакашвілі

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко має намір підтримати Михайла Саакашвілі під час його повернення в Україну 10 вересня через українсько-польський кордон.

Про це він заявив у програмі «Vox Populi» на телеканалі ZIK.

«Я поїду туди і там будуть наші партійці. Я вважаю обов’язком солідарно підтримати Михайла. Незалежно від того, хто як ставиться до самого Саакашвілі, але тут є прецедент грубого, нахабного, цинічного, просто мерзотного варіанту позбавлення громадянства  - базового права людини. Наша партія «Громадянська позиція» ставить на перше місце захист прав, свобод, власності людини, громадянина. Тут це було якраз грубо порушено. І тому ми солідарно його підтримуємо. Якщо зараз не вдасться йому заїхати і провести прозорий судовий процес (ми ж знаємо як суди зараз діють і кому вони підконтрольні), то я сказав: довірять люди на наступних президентських виборах - одним з перших указів відновлю громадянство Саакашвілі навіть у випадку, якби він мене нещадно критикував. Це має бути непорушно», - зазначив Анатолій Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» наголосив, що заплановано виключно мирну акцію і будь-які провокації можливі лише з боку влади або з її мовчазної згоди.

«Що буде на кордоні, тут більше залежить від влади. Ми зараз в контакті з тими політичними і громадськими діячами, які будуть брати в цьому участь, включаючи депутатів (я зараз не депутат). Ключове, на чому наголошуємо: не планується жодних незаконних силових дій. Тому якщо такі будуть, то це тільки з боку тих, хто є влада, або підспівують владі. Ви ж чули, що дехто з політичних діячів закликає стріляти і дехто говорить, що сам стрілятиме. При цьому чомусь ні Луценко, ні Аваков, ні Нацполіція не реагують. Великий знак питання»,  - сказав Гриценко.


Повернутися до переліку« Вересень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Украина онлайн