Новини

Версія для друку

1 жовтня 2018 о 16:19

Гриценко формує команду, яка створить умови для залучення інвестицій

Гриценко формує команду, яка створить умови для залучення інвестицій
Команда Анатолія Гриценка вже має покроковий план, аби створити сприятливі умови для залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій.

Про це лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко написав у своєму блозі, який веде у виданні «Українська Правда».

На його переконання саме внутрішні та зовнішні інвестиції піднімуть економіку.

«На цій основі, не популістично, а реалістично, ми будемо підвищувати життєві стандарти й вирішувати важливі соціальні проблеми», - пише політик.

Лідер «Громадянської позиції» підкреслив, що його команда має чіткий план, як створити сприятливі умови для залучення зовнішніх інвестицій. Це має бути захист права власності (справедливий суд, захищені реєстри власності на сучасних технологіях, недопущення рейдерства); демонополізація і рівні умови для підприємництва; спрощення реєстраційних і дозвільних процедур; позбавлення силових структур права втручатися в економічні процеси, повна ліквідація податкової поліції і створення несилової служби фінансових розслідувань; пріоритетний розвиток інфраструктури.

Також Гриценко вказав і конкретні кроки для залучення внутрішніх інвестицій. Серед них проведення легалізації грошових коштів/нерухомості громадян з декларуванням до кінцевого власника/бенефіціара; ефективний контроль держави за діяльністю банківських установ, у поєднанні з надійним захистом прав кредиторів; захист майнових прав громадян через відновлення монополії держави на застосування сили.

«Ці вкрай важливі завдання може вирішити лише команда, яка поєднує професійність і досвід, не використовує посади для власного збагачення і якій довіряють люди. Таку команду і формуємо», - підкреслив Гриценко.

Раніше Анатолій Гриценко назвав пріоритети роботи своєї команди після перемоги на виборах. За його словами, це будуть безпека, справедливість та економіка.

Повернутися до переліку« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
28 29 30 31 1 2 3
Украина онлайн