Новини

Версія для друку

2 листопада 2017 о 08:58

Гриценко: Держава не виконує свої ключові функції

Гриценко: Держава не виконує свої ключові функції

Абсолютно очевидно, що держава не виконує ключові функції - безпеки і справедливості. Окрім цих двох функцій, все решта люди можуть забезпечити самостійно.

Про це Анатолій Гриценко заявив в ефірі телеканалу ICTV в програмі «Свобода слова».

На його думку, несправедливість особливо гостро відчувається в українських судах.

«Підніміть руки  хто в цій залі вірить, що після всіх судових реформ, які були проведені, можна піти в наш суд і захистити без хабара своє право, свою власність? Немає! На цьому можна поставили крапку. Тобто функцію справедливості держава не забезпечує», - наголосив лідер «Громадянської позиції».

Безпека в широкому сенсі, за словами Гриценка, – це захист миру та цілісності держави, захист урожаю фермера від рейдерів та захист бізнесу від свавілля чиновників, захист банківських заощадження від знецінення, збереження спокою і життя людей на вулицях від злодіїв і злочинців, безпека на дорогах, якісні продукти харчування, вчасна медична допомога тощо. Однак ця функція також не виконується і відповідальність за це лежить на Президентові.

«Буквально кожного дня ми з вами відкриваємо інтернет чи новинну стрічку і бачимо: там підірвали, там підпалили, там зруйнували і так далі. Питання – системне. І вирішувати його потрібно так само системно. На кого системно замикаються всі силові структури з точки зору цілепокладання, оперативного управління і належного забезпечення? Ця фігура називається – Президент України. Попри те, що деякі структури утворюються при Кабміні, все одно через кадрову політику, через присвоєння військових звань, через бюджет, який затверджується РНБО, це відповідальність Президента України», - констатує лідер "Громадянської позиції".

Аби люди відчували себе в безпеці, і це, на думку Анатолія Гриценка, має ініціювати Президент, потрібно переорієнтувати весь силовий блок держави на захист народу і країни від ворога, а не на захист влади від народу, а також здолати непрофесійність, корупцію в силових структурах та політичну мотивацію, яка згори йде в силові структури.Повернутися до переліку« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Украина онлайн