Новини

Версія для друку

20 жовтня 2017 о 18:55

Гриценко: Депутати повинні вільно спілкуватися з людьми і давати номери телефонів

Гриценко: Депутати повинні вільно спілкуватися з людьми і давати номери телефонів

Народні депутати не повинні ховатися від народу, а вільно спілкуватися з ним. Адже тільки мораль, відкритість та чесність до людей може змінити стару систему влади.

Таку думку лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко висловив в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Мій телефон не змінюється ще з 2000 року, коли я купив собі перший мобільний. І ким би я не працював – чи то міністром, чи депутатом, ще кимось, кожен міг потелефонувати до мене особисто. Тобто, відкритими у спілкуванні й чесними з людьми все ж можна бути. По всій піраміді нашої партії ми вимагаємо такого ж підходу», – зазначив Гриценко.

Так само, нагадує політик, коли він йшов на президентські вибори, то вся країна знала його мобільний телефон.

«Я записав свій мобільний прямо у виборчу програму. Можу сказати, що і дотепер мені телефонують. Звісно, деякі люди, які працювали зі мною за таким же принципом, вже по декілька разів позмінювали номери мобільних, намагаючись від когось сховатися. Поряд з цим я знаю, що мій телефон прослуховується, але хай собі слухають», – наголосив Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» переконаний, що народні депутати не повинні ховатися від народу. Адже тільки мораль, відкритість та чесність до людей може змінити стару систему.

«У чинному парламенті є приблизно тільки 40 народних депутатів, яких варто залишити і у наступному парламенті за їхні ділові й моральні якості. Всі решта – це просто баласт, який не працює, а тільки вирішує свої бізнес-питання», – підсумував Анатолій Гриценко.