Новини

Версія для друку

7 березня 2017 о 16:11

Гриценко: Блокада винесла на поверхню низку проблем

Гриценко: Блокада винесла на поверхню низку проблем

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що залізнична блокада окупованих територій свою місію вже виконала - винесла на поверхню цілу низку проблем.

Про це він заявив під час прес-конференції в Тернополі.

«Треба подякувати тим людям, завдяки яким вже в кожному селі знають формулу «Роттердам+»; знають, що таке торгівля на крові; знають прізвища тих, хто, працюючи в державних структурах, заробляє разом з Ахметовим; побачили, як повела себе влада, яка, відстоюючи свої надприбутки разом з Ахметовим, готова була паплюжити свій власний народ і показати Путіну, ворогу, наші слабкі місця. Уявімо собі, що блокаду припинили, що поліція її знесла, розтрощила ті намети - проблема зникла? Ні! Бо якщо це справді так чутливо для нас, і про це кричить Порошенко, Гройсман, Насалик і т.д., то що мав би зробити ворог? Сам підірвати ті рейки!» - сказав Гриценко.

Екс-міністр оборони також назвав прізвища головних винуватців залежності України від держави-окупанта, які, на його думку, мають понести кримінальну відповідальність за свою бездіяльність.

«У нас три роки війни, два конкретних рішення РНБО, які зобов’язували уряд Яценюка, уряд Гройсмана, вжити вичерпних заходів для того, щоб було диверсифіковано поставки необхідного вугілля з інших держав – раз. Друге – перелік вичерпних заходів, щоб вжив уряд (а це його відповідальність), щоб перевести на інші види палива ті життєво важливі для нас ТЕС та інші об’єкти енергетики, які забезпечують наших людей, промисловість, незалежно від бажань і злочинних дій ворога. Цього не було зроблено. Подивіться, хто відповідає за контроль виконання тих рішень урядом:  в обох випадках – Турчинов. Перше, що на місці Порошенка треба було зробити, якщо він справді опікується не Ахметовим, не своїми бізнес-інтересами, а державними - звільнити Турчинова. Він чисто формально не виконав функцію контролю, було зірвано два рішення РНБО. Далі – притягти до відповідальності двох керівників уряду. Тому що, якщо хто не знає, я уточню: згідно з Конституцією, РНБО – це єдиний орган міжвідомчої координації, рішення якого є обов’язковими для всіх виконавчих структур, в тому числі й уряду. І той, хто не виконує рішення РНБО, має сидіти в тюрмі», - наголосив політик.Повернутися до переліку« Березень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Украина онлайн