Новини

Версія для друку

21 травня 2018 о 20:11

«Громадянська позиція» і «Народний контроль» створили спільну політичну платформу

«Громадянська позиція» і «Народний контроль» створили спільну політичну платформу
Політичні партії «Громадянська позиція» і «Народний контроль» утворили спільну об’єднавчу платформу «Народної довіри» задля повного перезавантаження влади.

Про це сьогодні оголосили лідери демократичної опозиції Дмитро Добродомов та Анатолій Гриценко у Львові під час зустрічі із львів’янами.

«Країна потребує повного перезавантаження влади. Для цього є два методи. Перший – революційний. Ми проти нього. Зважаючи на зовнішнього ворога, Україна не переживе наступний Майдан. Другий метод – вибори. Але жодна з партій демократичної опозиції не готова самостійно повністю перезавантажити владу. Саме тому ми створюємо єдину платформу, яка приведе у владу порядних та професійних людей. Лише разом ми зможемо подолати олігархів та сформувати справжню патріотичну владу», – заявив лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

За словами лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка, передусім партії поєднують спільні цінності та погляди на зміни, які потрібно провести в країні.

«Ми ухвалили відповідальне рішення. Тепер «Громадянська позиція» і «Народний контроль» – на одній платформі, в одній команді, яка спільно пройде і президентські, і парламентські, і місцеві вибори. Ми маємо спільні цінності – і у внутрішній політиці, і у зовнішній. У процесі очищення країни від корупції і мародерства. І це підтверджено не заявами, а реальними кроками», – додав Гриценко.Також, під час зустрічі було наголошено, що йдеться не про вливання однієї сили в іншу, а саме спільну платформу «Народної довіри», яка збере професійних, ефективних та порядних людей.

«Народний контроль» уже це робив напередодні місцевих виборів 2015 року: ми об’єднали волонтерів, журналістів, ветеранів АТО. Так робила й «Громадянська позиція». Ми чекаємо об’єднання всіх однодумців, представників демократичної опозиції у нашій платформі. Тільки разом ми зможемо провести повне перезавантаження влади», – резюмував Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, 10 травня партія «Громадянська позиція» об'єдналась із політичною силою «Альтернатива». Саме так почалось створення великої демократичної опозиції, яка має намір висунути єдиного кандидата на наступних президентських виборах.

Повернутися до переліку« Травень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Украина онлайн