Новини

Версія для друку

22 червня 2018 о 21:00

Головне побажання підприємців - щоб держава не заважала, - Анатолій Гриценко

Головне побажання підприємців - щоб держава не заважала, - Анатолій Гриценко
Аби стримати відтік українців за кордон, треба змінити податкові механізми. Про це під час прес-конференції у Запоріжжі сказав лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

Він підкреслив, що держава сама не створює робочих місць, тільки у держсекторі, тому потрібна підтримка економічного зростання з боку держави. Тут існує два напрями.

Про перший говорять підприємці. Їхнє головне побажання, аби влада не заважала.

Другий – це стимулювання та допомога, аби зарплати були високими не тільки до виборів, а завжди. За інших умов навіть на успішному підприємстві, яке навчило своїх людей, працівники, як тільки з’являється можливість, мігрують в Польщу, Чехію та інші країни Європейського Союзу.

«Тому далекоглядні підприємці вже зараз у складних податкових умовах сплачують конкурентну зарплату. Середня зарплатня у них десь на рівні тисячі євро. Підприємці, з якими ми зустрічаємось, кажуть: перестаньте кошмарити нас своїми перевірками. На митниці, в судах, з дозволами, затягуваннями, ліцензуваннями», - каже Гриценко.

Бізнес просить, аби держава змінила податкові механізми та оподатковуння було не таким обтяжливим. «І допомогла вивести економіку на світло. Це дасть можливість стримати відтік наших громадян за кордон», - підсумував Гриценко.