Новини

Версія для друку

14 травня 2017 о 15:18

День 9 травня перетворюється на шоу «ряжених» - Гриценко

День 9 травня перетворюється на шоу «ряжених» - Гриценко

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко переконаний, що потрібно відмовитись від проведення парадів та інших дійств 9 травня, оскільки вони перетворюються на шоу за участю фальшивих ветеранів. 

Таку думку він висловив в ефірі на телеканалі «112 Україна.

«Я хотів би, щоб люди задумались, на що насправді перетворюється день 9 травня. Я не можу сприймати ці всі паради, ці всі ігрища «ряжених», особливо під партійними прапорами», - сказав Гриценко.

За його словами, справжніх ветеранів залишилося одиниці, оскільки вік наймолодших учасників бойових дій у Другій Світовій сягає 90 років. Всі решта – старші.

«Їм треба шана, повага, спокій, соціальний захист і ці люди вже фізично не можуть ходити на партійні дійства. І коли я бачу 60-70-річних, тих, які до війни не мають жодного відношення, «ряжені» з купою орденів і з колорадськими стрічками, то очевидно, що це шоу», - зазначив Гриценко.  

Лідер «Громадянської позиції» також розповів, що за даними розвідки та СБУ, було відомо, що планується кремлівський сценарій розхитування ситуації  9 травня, і не тільки в Україні, але й в інших європейських державах. Одна з таких провокацій відбулась в Дніпрі.

«Одна з політичних сил, в даному випадку «Опоблок», оточила себе хлопцями спортивної статури. Було видно, що ніякі це не ветерани і не мають до того відношення. Поліція на це закривала очі, а потім долучилась до побиття реальних ветеранів АТО, які щойно повернулись з фронту. Це збурило людей. От очевидно, що реформа поліції ще тільки на своєму початку. Поліція ще далеко нереформована. Вона не може залишатися, з одного боку, нейтральною, а з іншого – ефективною настільки, щоб локалізовувати проблеми до їх виявлення», - зазначив Гриценко.

Він висловив бажання, щоб ті, хто спричинили своєю бездіяльністю чи неправильними діями побиття людей, нанесення моральної шкоди, щоб вони сіли за грати, щоб втратили свої посади, не тільки керівники Національної поліції Дніпропетровщини , але й ті, хто мав до цього інциденту безпосереднє відношення.Повернутися до переліку« Травень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Украина онлайн