Новини

Версія для друку

12 січня 2018 о 13:24

Бажано, щоб у структурі Кабміну поновили Міністерство промислової політики - Гриценко

Бажано, щоб у структурі Кабміну поновили Міністерство промислової політики - Гриценко

Бажано, аби в Кабміні було таке Міністерство промислової політики, як було раніше. Відтак, будуть люди, які відповідатимуть за розвиток конкретно цієї сфери, включаючи й оборонну її частину.

Про це в ефірі програми Vox Populi на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Південмаш», КБ «Південне», Миколаївський завод суднобудування та багато інших – це ключові підприємства, які справді визначали, якщо хочете, рівень інтелекту. Адже без інженерної думки, без власного технологічного виробництва ми всі з вами перетворюємося у споживачів імпортної продукції.

Починаючи від камери, яка зараз нас знімає, до телевізора, яким ви користуєтеся. Натомість, чим торгуємо ми? Тільки тим, що добуваємо – руда, зерно, вугілля, або те, що називається напівфабрикати. Ясна річ, що треба піднімати технологічний рівень. Та хто мав би цим займатися? Є структура, яка має стимули і важелі впливу на різні галузі виробництва», – зауважив Анатолій Гриценко.

Зокрема, за словами Гриценка, такою структурою в Україні є Кабмін.

«І бажано, аби в структурі Кабміну було таке Міністерство промислової політики, як було раніше. Відтак, будуть люди, які відповідатимуть за розвиток цієї сфери, зокрема й оборонну її частину.

Щодо певних державних підприємств, фахівці повинні підказати уряду, як краще сконцентрувати ресурси, як сформувати державні замовлення або іншими податковими чи митними стимулами запустити там виробництво», – додав Анатолій Гриценко.


Повернутися до переліку« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Украина онлайн