Головна сторінка >> Новини

Новини

13 вересня 2018 о 16:01
Tweet

Анатолій Гриценко: У нас запланована зустріч з Куртом Волкером

Анатолій Гриценко: У нас запланована зустріч з Куртом Волкером
15 вересня Анатолій Гриценко зустрінеться зі спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером. Під час зустрічі політики обговорять майбутнє Донбасу. 

Про це лідер «Громадянської позиції» заявив в ефірі каналу News One. 

«В нас запланована з ним зустріч. Ми обміняємося оцінкою ситуації та узгодимо позиції. Ще з того часу, як Волкер не був офіційним представником американського уряду з вирішення цих проблем, наші погляди практично співпадали в оцінках та можливих шляхах вирішення», - повідомив Гриценко. 

Лідер «Громадянської позиції» сподівається знайти порозуміння із Волкером. 
Він передбачає, що попередній висновок американського представника співпадає з його власним: очевидно питання мирного врегулювання конфлікту на Донбасі відкладеться до завершення президентських виборів. «З цією владою домовитись неможливо. З нами будуть шукати рішення, коли ми будемо сильними», - каже Анатолій Гриценко. 

Лідер «Громадянської позиції» припускає, що подібні зустрічі міжнародного формату з кандидатами у майбутню владу відбуваються часто, бо наші іноземні партнери хочуть прогнозованості. «Вони дивляться, хто має шанс, питають, якою буде країна, коли до влади прийде певна команда», - вважає Анатолій Гриценко. 

Нагадаємо, 13 вересня Курт Волкер прибуває до України. Представник Держдепу відвідає Київ та візьме участь у щорічному форумі YES.