Новини

Версія для друку

12 березня 2017 о 20:52

Анатолій Гриценко розповів про три ключові проблеми в країні

Анатолій Гриценко розповів про три ключові проблеми в країні

Петро Порошенко ініціював проведення 62 системних реформ. Втім відомо, що жодному королю, канцлеру, принцу, кому завгодно, не вдавалося реалізувати так багато. Не може бути 62 пріоритети, насправді їх три, максимум - п’ять.

Про це сказав лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко в ефірі на телеканалі «NewsOne».

Гриценко вважає, що є три ключові проблеми, які треба і абсолютно реально вирішити на сьогоднішній день.

«Проблема перша – це судова система. Якщо не буде суд стояти на захисті прав, свобод, особливо майнових прав, то не можна говорити навіть теоретично про інвестиційний клімат, підйом підприємництва і так далі. Коли людину в будь-який момент можуть позбавити її базових прав, включаючи власність,  то - все, країна немає жодної перспективи. Тому судова система має працювати, працювати в режимі онлайн: вчинив правопорушення, вкрав – повернув і сів, незалежно від прізвища», - сказав Гриценко.

«Другий пріоритет – енергозбереження. Ми не можемо бути конкурентними всередині країни, оскільки кордони митні відкриті, ми ж стали членами ВТО, і не можемо конкурувати ззовні до тих пір, доки будемо витрачати на одиницю продукції, яку виробляємо, в 4-7 разів більше енергії, ніж середня європейська держава. Плюс ця енергія навіть зараз, під час війни, постачається з Росії, нині -  від агресора. І навіть спроби залучити її типу з Європи, через Словаччину чи Угорщину, але всі прекрасно розуміють, що це російський газ. І тому уникнути залежності від одного постачальника плюс підняти конкурентноспроможність своєї продукції – це енергозбереження. Без цього неможливо», - продовжив він.

« І третій пріоритет я би визначив – це переформатувати силовий блок, який налічує майже 800 тисяч осіб у формі зі зброєю, на захист країни і народу від зовнішнього ворога, а не на захист влади від Майдану, що є зараз. Оце ключове. Ми побачили, що коли пішла агресія, то виявилось, що немає кому воювати. Але коли річниця Майдану, то Хрещатик клітками відгородили, стоять шикарно оснащені, і знову Національна гвардія, яку ми, до речі, створювали для того, щоб захищати народ, а вона захищає владу. Тобто оці три базові речі», - підсумував Гриценко.Повернутися до переліку« Березень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Украина онлайн