Новини

Версія для друку

21 червня 2018 о 21:12

Анатолій Гриценко назвав головні завдання влади, аби вирішити екологічні проблеми

Анатолій Гриценко назвав головні завдання влади, аби вирішити екологічні проблеми
Сьогодні, 21 червня, команда «Громадянської позиції» перебуває у Запоріжжі. Місто є одним із лідерів за кількістю небезпечних викидів в атмосферу та займає перші місця в антирейтингах щодо екологічної обстановки.

Тож не дивно, що Анатолій Гриценко неодноразово піднімав питання екології в Запоріжжі.

«Можна мати робоче місце, гідну зарплатню, але втратити здоров’я. Це актуально по всій країні, але є особливо гарячі міста, регіони як Запоріжжя та область. Одночасно те саме ми бачимо й на Львівщині, Києві, Харкові», - каже Гриценко.

Він назвав два завдання, які повинна виконати влада. Перше: всі нові підприємства, які вводяться в дію, повинні відповідати екологічним стандартам Європи. В іншому разі вони не можуть працювати.

«Якщо хтось вкладає у підприємство сотні мільйонів, а потім 10 мільйонів шкодує на те, щоб воно не забруднювало повітря, воду та землю, воно не буде введено в дію. Воно буде введено тільки тоді, коли дасть можливість і людям, які на ньому працюють, і людям, які навколо проживають відчувати себе нормально», - підкреслив лідер «Громадянської позиції».

Щодо існуючих підприємств, то має бути проведено аудит та складено графік приведення їх у відповідність до екологічних стандартів. За словами Гриценка, якщо власник цього не захоче, він буде змушений це зробити. В іншому випадку на підприємстві змінять власника.

Нагадаємо, «Громадянська позиція» бере активну участь в тому, аби діяльність підприємства «Агромарс» на Київщині відповідала екологічним стандартам. Вже багато років агрокомплекс забруднює село Гаврилівка відходами від виробництва.