Новини

Версія для друку

Україна здатна обходитись без російського газу – Гриценко

Україна здатна обходитись без російського газу – Гриценко 8 червня 2016 о 17:44
Одна з ключових для нашої країни реформ має бути проведена у сфері енергетики. Україна здатна обходитись без російського газу, у нас є всі ресурси, щоб змінити структуру енергетичного балансу таким чином, щоб частка газу була зменшена до рівня власного видобутку. Влада повинна від слів перейти до конкретних дій.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час...

Гриценко: Україна має шанс пройти "природну" люстрацію завдяки оприлюдненню «чорної каси» Януковича

Гриценко: Україна має шанс пройти 1 червня 2016 об 11:08
«Чорна каса» Партії регіонів вимірюється мільярдами доларів, ясна річ, що вони вкрадені у нас з вами. Фактично це злочин, політична корупція. В інтересах суспільства, щоб ці списки були повністю оприлюднені. Це шанс для країни врешті пройти через люстрацію.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на «Обоз ТВ», коментуючи передачу Віктором Трепаком...

Гриценко: Кредит МВФ не потрібен, якщо навести порядок на митниці

Гриценко: Кредит МВФ не потрібен, якщо навести порядок на митниці 24 травня 2016 о 23:49
Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає правильною ініціативу уряду, який визначив реформування митниці своїм пріоритетним завданням. Про це політик заявив в ефірі на телеканалі "112 Україна".
"На другий же день після призначення на посаду прем'єр-міністра Гройсман заявив, що через три місяці на митниці буде порядок, її буде вичищено від корупції. Вже місяць збігає. Ще залишиться...

Очищення від комуністичної символіки Україна має пройти - Гриценко

Очищення від комуністичної символіки Україна має пройти - Гриценко 24 травня 2016 о 23:12
За жодних умов не можна зберігати старі назви міст, селищ, вулиць - це буде нечесно по відношенню до тих наших громадян, які загинули або постраждали від комуністичного режиму.
Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112, коментуючи перейменування міста Дніпропетровськ в рамках декомунізації.
"Ясна річ, що це очищення має пройти. В Німеччині п...

Гриценко: Росія здійснює репресії проти кримських татар

Гриценко: Росія здійснює репресії проти кримських татар 14 травня 2016 о 19:34
В Кремлі - це сатанинське управління, яке поширюється по всьому світу. Тиск на кримських татар лише зайвий раз це підтверджує. Здається, світ ще не усвідомив всієї реальної загрози, що йде від Путіна.
Про це заявив лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі "NewsOne", коментуючи повідомлення про чергові затримання та обшуки у кримських татар в окупованому...

Генпрокурор Луценко не боротиметься з корупцією - Гриценко

Генпрокурор Луценко не боротиметься з корупцією - Гриценко 14 травня 2016 о 15:30
Юрій Луценко - це черговий кум президента, це людина, яка не проведе розслідувань всіх офшорних та інших корупційних оборудок президента, не посадить його друзів, тому очікувати, що буде рішуча боротьба з корупцією, немає жодних підстав.
Про це заявив лідер політичної партії "Громадянська позиція" під час ефіру на телеканалі "NewsOne".
Анатолій Гриценко констатував, що призначення Юрія Луценка на посаду...

Україна має ресурси, щоб обійтись без кредитів МВФ - Гриценко

Україна має ресурси, щоб обійтись без кредитів МВФ - Гриценко 11 травня 2016 о 09:56
Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що Україні не потрібні нові кредити від МВФ, які треба потім віддавати з відсотками. Україні потрібні приватні інвестиції, використання власних наявних ресурсів, але для цього треба провести реформи і створити нормальне бізнес-середовище.
Про це політик заявив під час ефіру на телеканалі 112, коментуючи початок роботи місії МВФ в Україн...

Гриценко: Сьогодні вже очевидно, що санкції не стримують агресію Путіна

Гриценко: Сьогодні вже очевидно, що санкції не стримують агресію Путіна 11 травня 2016 о 09:19
Діючі міжнародні санкції щодо Росії не стримують Путіна, він продовжує щодоби вбивати наших людей, завозити зброю і боєприпаси на нашу територію. Тобто санкції – неефективні. Йти на застосування більших санкцій, тим більше – застосування воєнної сили, як це робили проти Гітлера, західний світ неготовий. І в цьому його слабкість. Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко п...

Гриценко: Кремль колись переміг фашизм, а зараз його очолив

Гриценко: Кремль колись переміг фашизм, а зараз його очолив 10 травня 2016 о 12:57
З країни, яка була одним із переможців у війні проти фашизму, зараз йде та сама отруйна для всього суспільства чума. Історія повторюється: коаліція проти Путіна не створюється, світова спільнота заграється, як загравали колись з Гітлером. Це велика помилка і потрібно робити висновки.
Таку думку висловив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112.
«Росія приватизу...

Гриценко: В Україні погіршилась ситуація зі свободою слова

Гриценко: В Україні погіршилась ситуація зі свободою слова 30 квітня 2016 о 21:09
Свободу слова треба підтримувати економічно, незалежні ЗМІ не можуть виживати в умовах економічного занепаду - тут можуть виживати лише олігархи, які на власних телеканалах транслюють пропаганду, вигідну владі. Коли журналісти відмовляються це робити - йде відповідна вказівка прибрати неугодних. Так і відбулося з Савіком Шустером.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» в ефірі...

Радбез ООН не може врегулювати ситуацію на Донбасі - Гриценко

Радбез ООН не може врегулювати ситуацію на Донбасі - Гриценко 29 квітня 2016 о 16:44
Останнє засідання Радбезу ООН не принесло жодного результату. З точки зору врегулювання війни Росії проти України - ця організація імпотентна. Це просто треба визнати і не очікувати від неї нічого більшого.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112.
«Можливо не всі пам`ятають, що ООН була утворена після другої світової війни, її ключове...

Більшість українців не зможуть скористатися безвізовим режимом - Гриценко

Більшість українців не зможуть скористатися безвізовим режимом - Гриценко 26 квітня 2016 о 03:45
Запровадження безвізового режиму з ЄС - це значний результат для України, але це робиться запізно. Зараз втричі менше людей мають можливість подорожувати, аніж це було два роки тому.
Про це заявив Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112, коментуючи новину про скасування віз для подорожей українців в Євросоюз, що має нарешті відбутись наприкінці літа.
«Безвізовим режимом далеко не всі зможуть...

Іноземці не допоможуть у реформуванні судочинства - Гриценко

Іноземці не допоможуть у реформуванні судочинства - Гриценко 25 квітня 2016 о 23:43
Якщо немає ефективної судової системи, всі інші реформи можна помножити на нуль. Ілюзорне перезавантаження судочинства проходить вже два роки, іноземці тут вже не зарадять.
Про це заявив Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі "112 Україна", коментуючи заяву міністра юстиції про можливість надання дозволу працювати в Україні суддям-іноземцям.
«Я вбачаю в цьому меншовартість. Скільки можна перезавантажувати...

Гриценко: Підвищення цін на газ не обґрунтоване

Гриценко: Підвищення цін на газ не обґрунтоване 25 квітня 2016 о 20:52
Підвищення тарифів на газ не є необхідним, просто уряд неспроможний збалансувати бюджет. Встановлюючи захмарні ціни, влада перетворює українців на неплатоспроможних рабів, залежних від субсидій.
Про це заявив Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112, коментуючи заяву Володимира Гройсмана про необхідність підвищення тарифів на газ.
Політик запропонував зробити реальні кроки для вирішення проблеми...

Україна втратила свій суверенітет, - Гриценко

Україна втратила свій суверенітет, - Гриценко 23 квітня 2016 о 22:36
Наша держава втратила суверенітет, тобто спроможність приймати і реалізовувати власні рішення. Українська влада повинна приймати ті рішення, які вигідні нам, а не Кремлю, Варшаві, Брюсселю чи Вашингтону. В ряді випадків "рекомендації" МВФ, Америки чи Брюсселя співпадають з нашими інтересами, а в багатьох випадках - не співпадають. Тому треба мати силу, волю, переконливість і все ж таки реалізовувати...

Гриценко: Політична криза не завершена

Гриценко: Політична криза не завершена 22 квітня 2016 о 22:23
Насправді політична криза в країні не завершена, відбувся просто перерозподіл в трійці Порошенко-Яценюк-Гройсман. Передумов для успіху нового уряду немає, проте ми маємо брати під жорсткий контроль виконання всіх обіцянок новоствореного уряду, тільки таким чином ми зможемо домогтися реальних дій.
Про це сьогодні заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в студії UkrLife...

Гриценко: Мати офшори – це аморально для Президента та всіх чиновників

Гриценко: Мати офшори – це аморально для Президента та всіх чиновників 7 квітня 2016 о 22:41
Балотуючись на пост президента країни, Петро Порошенко обіцяв зняти корупційний податок на економіку, скоротити кількість податків, зменшити їх ставки та перекрити всі офшори. Недотриманням цієї обіцянки Президент зрадив і 55% громадян, які його підтримали, і мільйони підприємців.
Про це нагадав лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру в програмі «Вечірній прайм...

Гриценко: Умов для проведення виборів на окупованому Донбасі немає і найближчим часом не буде

Гриценко: Умов для проведення виборів на окупованому Донбасі немає і найближчим часом не буде 7 квітня 2016 об 11:28
Цього року виборів на Донбасі точно не буде, там немає і близько умов для їх проведення і не буде ще років з п’ять. Просто так подарувати Путіну все, що люди заробили протягом всього життя, наші території, дати можливість злочинцям залишитися безкарними, відпустити винних за нанесення країні мільярдних збитків - цього прощати не можна.
Про це заявив Анатолій Гриценко під час ефіру програми «Вечірн...

Гриценко: Порошенка може спіткати доля Януковича

Гриценко: Порошенка може спіткати доля Януковича 2 квітня 2016 о 21:17
Президенту не потрібна фракція, йому потрібна машина для голосувань. БПП в особі Петра Порошенка не сприймає іншої думки, якщо вона критична. Тому не тільки Фірсову чи Томенко, а і Сергію Лещенко, Мустафі Найєму та багатьом іншим вже давно потрібно виходити з цієї фракції. Це початок кінця Блоку Петра Порошенка.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час еф...

Гриценко: Продавати зброю під час війни - груба стратегічна помилка Президента

Гриценко: Продавати зброю під час війни - груба стратегічна помилка Президента 1 квітня 2016 о 21:13
Петро Порошенко допустив грубу стратегічну помилку під час постановки завдання для України увійти в п'ятірку країн, які торгують зброєю. Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112.
«Я не розумію і ніколи не зрозумію, чому Президент ставить на фоні війни пріоритетне завдання для України - увійти в п'ятірку країн, що торгують зброєю...
Архів новин


« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Украина онлайн