Новини

Версія для друку

Гриценко: Україна має право вимагати безвізовий режим з ЄС

Гриценко: Україна має право вимагати безвізовий режим з ЄС 19 червня 2016 о 01:28
В 2005 році Україна в односторонньому порядку скаcувала візи для країн Європи. Про це лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко нагадав в ефірі радіо "Вести". "Європейці можуть приїхати до нас спокійно і майже нічого не сплачують, при тому, що вони значно багатші. І цей режим продовжується вже 11 років", - додав він. На думку Анатолія Гриценка, Україна виконала усі необхідні...

Путін створює в ЄС проросійське лобі - Гриценко

Путін створює в ЄС проросійське лобі - Гриценко 18 червня 2016 о 20:27
Лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко вважає, що Путін створює всередині Європейского Cоюзу проросійське лобі, вибудовуючи дружні стосунки з майбутніми, на його думку, президентами і канцлерами європейських країн.
Про це політик заявив в ефірі на радіо "Вести", коментуючи заяву прем'єр-міністра Болгарії Бойко Борисова про їх небажання приєднуватися до проекту створення флотил...

Закон Надії Савченко потрібно змінити – Гриценко

Закон Надії Савченко потрібно змінити – Гриценко 14 червня 2016 о 15:16
Закон Надії Савченко має негативні наслідки, його треба виправляти. Правоохоронна система, що стикається з численними звільненнями з в'язниці одіозних осіб після ухвалення цього закону, і тиск поінформованої громадськості мали б переконати парламент внести зміни до документу.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі «NewsOne», коментуючи...

Немає підстав боятись реваншу Партії регіонів - Гриценко

Немає підстав боятись реваншу Партії регіонів - Гриценко 14 червня 2016 о 09:12
Лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко переконаний, що в разі проведення дострокових виборів розстановка сил у парламенті зазнала б значних змін. При цьому немає жодних підстав говорити про можливість реваншу членів Партії регіонів. Про це він заявив в ефірі телеканалу "NewsОne".
"Дані соціологічних служб, яким можна довіряти свідчать, що пропорції в парламенті зміняться сутт...

Є моральна межа, Україна не може торгувати з агресором – Гриценко

Є моральна межа, Україна не може торгувати з агресором – Гриценко 10 червня 2016 о 23:31
Будь-які торгові відносини з агресором неможливі. Є моральна межа, межа чесності, межа відповідальності перед тими, хто загинув, хто постраждав. Краще вже купувати дорожче, але жодним чином не у ворога.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі "112 Україна", коментуючи пропозицію НАК «Нафтогаз Україна» поновити російському «Газпрому...

Гриценко: Пропозиція Надії Савченко вести діалог з бойовиками неприйнятна

Гриценко: Пропозиція Надії Савченко вести діалог з бойовиками неприйнятна 8 червня 2016 о 21:58
Заява Надії Савченко щодо прямих переговорів з ватажками ДНР/ЛНР суперечить інтересам України. Очевидно, що Надії Савченко потрібен час, щоб навчитися і стати повноцінним депутатом і представником в Раді Європи, тоді вже вона зможе професійно висловлюватися з тих чи інших питань.
Таку думку висловив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі "112 Укра...

Юрій Іванющенко відкупився від покарання – Гриценко

Юрій Іванющенко відкупився від покарання – Гриценко 8 червня 2016 о 20:11
Пасивність у розслідуванні розкрадання коштів Кіотського протоколу свідчить лише про те, що Юрій Іванющенко відкупився від покарання. Так само як і всі наближені до Віктора Януковича. Тому очевидно, що в цій частині нова влада домовилася зі старою.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі "112 Україна".
«Якщо ви поїдете на підконтрольну...

Україна здатна обходитись без російського газу – Гриценко

Україна здатна обходитись без російського газу – Гриценко 8 червня 2016 о 17:44
Одна з ключових для нашої країни реформ має бути проведена у сфері енергетики. Україна здатна обходитись без російського газу, у нас є всі ресурси, щоб змінити структуру енергетичного балансу таким чином, щоб частка газу була зменшена до рівня власного видобутку. Влада повинна від слів перейти до конкретних дій.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час...

Гриценко: Україна має шанс пройти "природну" люстрацію завдяки оприлюдненню «чорної каси» Януковича

Гриценко: Україна має шанс пройти 1 червня 2016 об 11:08
«Чорна каса» Партії регіонів вимірюється мільярдами доларів, ясна річ, що вони вкрадені у нас з вами. Фактично це злочин, політична корупція. В інтересах суспільства, щоб ці списки були повністю оприлюднені. Це шанс для країни врешті пройти через люстрацію.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на «Обоз ТВ», коментуючи передачу Віктором Трепаком...

Гриценко: Кредит МВФ не потрібен, якщо навести порядок на митниці

Гриценко: Кредит МВФ не потрібен, якщо навести порядок на митниці 24 травня 2016 о 23:49
Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає правильною ініціативу уряду, який визначив реформування митниці своїм пріоритетним завданням. Про це політик заявив в ефірі на телеканалі "112 Україна".
"На другий же день після призначення на посаду прем'єр-міністра Гройсман заявив, що через три місяці на митниці буде порядок, її буде вичищено від корупції. Вже місяць збігає. Ще залишиться...

Очищення від комуністичної символіки Україна має пройти - Гриценко

Очищення від комуністичної символіки Україна має пройти - Гриценко 24 травня 2016 о 23:12
За жодних умов не можна зберігати старі назви міст, селищ, вулиць - це буде нечесно по відношенню до тих наших громадян, які загинули або постраждали від комуністичного режиму.
Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112, коментуючи перейменування міста Дніпропетровськ в рамках декомунізації.
"Ясна річ, що це очищення має пройти. В Німеччині п...

Гриценко: Росія здійснює репресії проти кримських татар

Гриценко: Росія здійснює репресії проти кримських татар 14 травня 2016 о 19:34
В Кремлі - це сатанинське управління, яке поширюється по всьому світу. Тиск на кримських татар лише зайвий раз це підтверджує. Здається, світ ще не усвідомив всієї реальної загрози, що йде від Путіна.
Про це заявив лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі "NewsOne", коментуючи повідомлення про чергові затримання та обшуки у кримських татар в окупованому...

Генпрокурор Луценко не боротиметься з корупцією - Гриценко

Генпрокурор Луценко не боротиметься з корупцією - Гриценко 14 травня 2016 о 15:30
Юрій Луценко - це черговий кум президента, це людина, яка не проведе розслідувань всіх офшорних та інших корупційних оборудок президента, не посадить його друзів, тому очікувати, що буде рішуча боротьба з корупцією, немає жодних підстав.
Про це заявив лідер політичної партії "Громадянська позиція" під час ефіру на телеканалі "NewsOne".
Анатолій Гриценко констатував, що призначення Юрія Луценка на посаду...

Україна має ресурси, щоб обійтись без кредитів МВФ - Гриценко

Україна має ресурси, щоб обійтись без кредитів МВФ - Гриценко 11 травня 2016 о 09:56
Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що Україні не потрібні нові кредити від МВФ, які треба потім віддавати з відсотками. Україні потрібні приватні інвестиції, використання власних наявних ресурсів, але для цього треба провести реформи і створити нормальне бізнес-середовище.
Про це політик заявив під час ефіру на телеканалі 112, коментуючи початок роботи місії МВФ в Україн...

Гриценко: Сьогодні вже очевидно, що санкції не стримують агресію Путіна

Гриценко: Сьогодні вже очевидно, що санкції не стримують агресію Путіна 11 травня 2016 о 09:19
Діючі міжнародні санкції щодо Росії не стримують Путіна, він продовжує щодоби вбивати наших людей, завозити зброю і боєприпаси на нашу територію. Тобто санкції – неефективні. Йти на застосування більших санкцій, тим більше – застосування воєнної сили, як це робили проти Гітлера, західний світ неготовий. І в цьому його слабкість. Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко п...

Гриценко: Кремль колись переміг фашизм, а зараз його очолив

Гриценко: Кремль колись переміг фашизм, а зараз його очолив 10 травня 2016 о 12:57
З країни, яка була одним із переможців у війні проти фашизму, зараз йде та сама отруйна для всього суспільства чума. Історія повторюється: коаліція проти Путіна не створюється, світова спільнота заграється, як загравали колись з Гітлером. Це велика помилка і потрібно робити висновки.
Таку думку висловив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112.
«Росія приватизу...

Гриценко: В Україні погіршилась ситуація зі свободою слова

Гриценко: В Україні погіршилась ситуація зі свободою слова 30 квітня 2016 о 21:09
Свободу слова треба підтримувати економічно, незалежні ЗМІ не можуть виживати в умовах економічного занепаду - тут можуть виживати лише олігархи, які на власних телеканалах транслюють пропаганду, вигідну владі. Коли журналісти відмовляються це робити - йде відповідна вказівка прибрати неугодних. Так і відбулося з Савіком Шустером.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» в ефірі...

Радбез ООН не може врегулювати ситуацію на Донбасі - Гриценко

Радбез ООН не може врегулювати ситуацію на Донбасі - Гриценко 29 квітня 2016 о 16:44
Останнє засідання Радбезу ООН не принесло жодного результату. З точки зору врегулювання війни Росії проти України - ця організація імпотентна. Це просто треба визнати і не очікувати від неї нічого більшого.
Про це заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112.
«Можливо не всі пам`ятають, що ООН була утворена після другої світової війни, її ключове...

Більшість українців не зможуть скористатися безвізовим режимом - Гриценко

Більшість українців не зможуть скористатися безвізовим режимом - Гриценко 26 квітня 2016 о 03:45
Запровадження безвізового режиму з ЄС - це значний результат для України, але це робиться запізно. Зараз втричі менше людей мають можливість подорожувати, аніж це було два роки тому.
Про це заявив Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі 112, коментуючи новину про скасування віз для подорожей українців в Євросоюз, що має нарешті відбутись наприкінці літа.
«Безвізовим режимом далеко не всі зможуть...

Іноземці не допоможуть у реформуванні судочинства - Гриценко

Іноземці не допоможуть у реформуванні судочинства - Гриценко 25 квітня 2016 о 23:43
Якщо немає ефективної судової системи, всі інші реформи можна помножити на нуль. Ілюзорне перезавантаження судочинства проходить вже два роки, іноземці тут вже не зарадять.
Про це заявив Анатолій Гриценко під час ефіру на телеканалі "112 Україна", коментуючи заяву міністра юстиції про можливість надання дозволу працювати в Україні суддям-іноземцям.
«Я вбачаю в цьому меншовартість. Скільки можна перезавантажувати...
Архів новин


« Жовтень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
29 30 31 1 2 3 4
Украина онлайн