Молодіжне крило

Версія для друкуМолодь - рушійна сила кожного суспільства. Адже їй передусім притаманні безкомпромісність, ідеалізм, патріотизм, романтичні почуття – ті риси, які деякі люди втрачають з віком. В той же час, вона є однією з найбільш незахищених та вразливих верств суспільства.

Цінності молодої людини-громадянина відомі:
-    національні та культурні
-    економічні
-    творчі
-    вікові
-    спортивні
-    та багато інших.
Вони не залежать від місця проживання та направлені на самореалізацію, вирішення проблем та відстоювання своїх інтересів, становлення у суспільстві.

Ми впевнені, що стосунки між людьми в ідеалі повинні будуватись на основі взаєморозуміння, поваги, співпраці, автономності та незалежності суджень кожної особистості.

Наша організація пропонує наступні напрямки для організації роботи в межах регіону/району/міста/села:

-    громадська робота (наприклад екологічний напрямок: пропаганда здорового способу життя та моніторинг екологічної ситуації (стан навколишнього середовища, вирубка зелених насаджень, захоплення прибережних територій, забруднення підприємствами річок та грунтів), організація акцій протесту, протидія таким явищам;
-    туризм (велотуризм, організація та проведення історичних та екстремальних походів, зборів)
-    творча робота (прихильність та популяризація певної субкультури; мистецького напрямку);
-    спортивна робота (організація та проведення турнірів та змагань з футболу, стрільби і т.ін.);
-    соціальна робота (покликана вирішувати певні соціальні проблеми молоді, подолання негативних явищ у молодіжному середовищі, наприклад, захист студентів, які мешкають у гуртожитках від проблем, з якими вони постійно стикаються; розвиток студентського самоврядування; організація та проведення конкурсів та обговорень/диспутів серед студентів);
-    долучатися до святкування різних державних свят, організовувати молодіжні акції та вечірки.

В рамках таких проектів молоді люди здобувають не лише певний досвід, а й самореалізуються, перевіряють відповідність своїх амбіцій особистим можливостям.

Як бачите – пропоновані сфери активності молоді мають досить широкий спектр – від акцій та спортивних змагань до громадських, чи навіть політичних ініціатив.

Головне - дати можливість розвитку молодіжної ініціативи, спрямованої на реалізацію різнобічних безпосередніх інтересів та потреб молоді та самореалізуватися кожній людині як особистості.


Украина онлайн