Головна сторінка >> Блог

Блог


Усі блоги

4 жовтня 2018
Tweet

Школа в нашому житті назавжди.

Перший клас, перша вчителька, перший зошит. Щоденник з п'ятірками/дванадцятками і двійками, за поведінку принаймні) Перша дружба, перше кохання, перший поцілунок. Випуск, прощання, далі кожен своїм шляхом, розбіглися по життю. Перший клас наших дітей. Знову перша вчителька, зошит, щоденник, дружба, кохання, поцілунок, випуск - і знову розбіглися. Перший клас онуків...

Вчителі з нами поряд весь час по життю. Через роботу, з нашими дітьми вони проводять більше часу, ніж ми, батьки. Важливо, щоб не лише предметам дітей навчили - щоб учили жити. Щоб не лише оцінки виставляли, чи атестат видавали - щоб формували світогляд, прищеплювали мораль, етику, відчуття краси, смак, характер, милосердя і людяність. Щоб дитині (та й батькам) у вчителя було чому повчитися - і по предмету, і по життю.

Не кожен може бути вчителем, адже це не просто професія - це покликання і місія. Вчителя треба належним чином відібрати, навчити, гідною зарплатою стимулювати ефективну роботу й постійне вдосконалення, повагу і любов до учня, адекватні високій місії і статусу вчителя.

Економія на вчителях надто дорого обходиться суспільству. Маємо дбати про вчителя ми усі - держава, батьки і учні.

З прийдешнім святом, дорогі наші Вчителі! Добра Вам і тепла, витримки і натхнення! Ми Вас любимо і шануємо!


На фото: перший день Ані в школі й випускний Гліба.

Запрошую до обговорення на Facebook