Блог

Версія для друку


Усі блоги

22 вересня 2017

Дискредитація. З тяжкими наслідками.

Дискредитація - парламенту і парламентаризму, коли голосуються поправки, причому змістовно важливі й обґрунтовані, до купи Кодексів і півтора десятків Законів одразу, а в залі лише 50 депутатів, решта вже стомилися, відпочивають. І не лише сьогодні, у п'ятницю, вчора було те саме.

З тяжкими наслідками - тому що ВСІ громадяни України, десятки мільйонів, будуть потім "споживати" наслідки такого тупого, в режимі "агрессивно-послушного большинства", схвалення "судової реформи" в редакції Порошенка. Чого лишень варте перетворення судів/правоохоронної системи на бізнес-структури із заробляння грошей, коли за кожну окрему перевірку, експертизу, іншу процесуальну дію громадян тепер хочуть змусити платити, на кожному етапі платити, авансувати, знову платити... притому, що громадяни вже сплатили за все це своїми податками, окремо сплатили судовий збір... При нинішніх злиднях і безробітті, скільки людей будуть по факту позбавлені права на захист у суді? Десятки мільйонів! Або виборча новація Порошенка, якою відтепер більше не можна буде оскаржити рішення виборчої комісії, якщо воно прийняте в районі 23-24 години? Ваше прізвище як кандидата викинуть із бюлетеня, що завгодно витворять акурат під покровом ночі - і все, поїзд БПП пішов, а Ви без права оскарження... Тут і Янукович з Лавриновичем відпочивають. І подібних небезпечних новацій у "судовій реформі" за підписом Порошенка - десятки, сотні.

P.S. На жаль, ці важливі питання не привертають належної уваги преси і суспільства. І так само на жаль, робота двох фракцій - Батьківщини і Самопомочі, які принаймні для тих, хто дивиться канал Рада і для стенограми намагаються відстояти дійсно важливі для громадян поправки - публічно подається владою як деструктив і гальмування реформи Президента.


Запрошую до обговорення на FacebookУсі блогиУкраина онлайн