Блог

Версія для друку

Соупадєніє? Не думаю.

19 вересня 2018
Порошенко в парламенті сидів прямо переді мною. Бачив усіх, з різних фракцій, хто перед ключовими голосуваннями підбігали не до голів своїх фракцій, а саме до Порошенка - отримати вказівки як голосувати, а потім - його вказівки що і як їм коментувати в ефірах. Найчастіше до патрона прибігали двоє - Арьєв і Бригинець. Коли Порошенко став Президентом, обоє опинилися в його фракції БПП. Обоє тоді ж почали мочити мене, і роблять це вже чотири роки поспіль. Напевно безкоштовно) і тоді, коли були в інших...

Нові призначення до штабу з підготовки виборів.

18 вересня 2018
Керівник прес-служби - Христина Бондаренко.
Запрошую до обговорення на Facebook

Ну що, гарант з кумом, по голові отримали?

18 вересня 2018
Граблі на місці, перевіряти не варто.
«Європейський суд з прав людини у вівторок, 18 вересня, ухвалив рішення застосувати «Правило 39» свого Регламенту – про невідкладні тимчасові забезпечувальні заходи щодо справи журналістки Радіо Свобода, головного редактора програми «Схеми» Наталки Седлецької та вказав уряду України, що він має «забезпечити утримання органів влади від доступу до будь-яких даних, наведених в ухвалі слідчого судді Печерського суду від 27 серпня 2018 року».
Джерело: https://www.radiosvoboda...

Два питання до Порошенка.

17 вересня 2018
Міністр Клімкін сьогодні публічно заявив: Майже всі російські дипломати в Україні працюють на спецслужби держави-агресора. Питання до Порошенка: Якщо вам це відомо достеменно, то чому ви їх дотепер з України не видворили? Це перше. Друге питання: Коли ви їх видворите, конкретна дата?
Запрошую до обговорення на Facebook

Українська правда запитала, чим я відрізняюся від інших кандидатів у президенти, адже всі говорять правильні речі, всі обіцяють нове життя?

17 вересня 2018
Спробував пояснити, доступно і на прикладах. Чи переконав журналістів, не знаю. Головне, Вас переконати - і разом з Вами мільйони людей.
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн