Блог

Версія для друку

Не вперше у регіонах на зустрічах чую запитання стосовно житла військовим.

29 жовтня 2018
Сьогодні у Черкасах воно знову пролунало.
Чи усвідомлює наша команда масштаби проблеми? Так. Чи знає, як вирішувати? Так. Чи буде вирішувати? Так.
Згадаю 2005 рік, 4 лютого, п’ять членів нашої команди прийшли працювати у Міноборони. Лише 31 березня того року було затверджено бюджет. Тож, за 9 місяців інтенсивної та ефективної роботи нашої команди ми надали військовим 6537 квартир та окремих кімнат у гуртожитках. Запитайте офіційно, скільки зараз надають щорічно? В 9-10 разів менше. Ми показали, як...

Дякую Юлії Самаєвій за глибоке інтерв'ю з Джоном Харді.

28 жовтня 2018
Матеріал не привернув широкої уваги, і дарма. Він окреслює контури майбутнього: світу, Європи, України також. І стимулює вихід за межі "хати скраю".
Валютний стратег Джон Харді: ""Чорних лебедів" стало більше, вони жирніші та агресивніші"
Запрошую до обговорення на Facebook

Блискавка від Bloomberg

25 жовтня 2018
Уряд України, намагаючись у пожежному порядку залатати боргову дірку, готується випустити єврооблігації під надвисокі відсотки: п’ятирічні - під 9,25%, десятирічні - під 10%. Це неприпустимо!
Запрошую до обговорення на Facebook

Відкритий лист

25 жовтня 2018
Ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академіку Національної академії наук України, доктору юридичних наук, професору В.Я.Тацію
Шановний Василю Яковичу!
Звернутися до Вас як науковець до науковця змусила прикра подія. Українському музиканту, громадському діячу Святославу Вакарчуку було відмовлено у проведенні заходу на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який Ви маєте честь очолювати.
Як повідомив сам Святослав Вакарчук, проведення заходу...

Цікавим було спілкування зі студентами й викладачами в Житомирі.

24 жовтня 2018
Нова для них тема: Ключові загрози національній безпеці України і шляхи їх локалізації. Вислухали зацікавлено. Потім закидали питаннями, до того ж цікавими, дорослими. Активні, небайдужі, очі горять. Ковток свіжого повітря. З такою молоддю можемо сміливо йти вперед!
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн