Блог

Версія для друку

Спільний план дій у сфері економіки - розроблено

2 листопада 2018
Спільний план дій у сфері економіки - розроблено, узгоджено і підписано. Понад 27 тисяч підприємств у 20 галузях, понад мільйон робочих місць - це Українська Рада Бізнесу, з нею ми розробили цей план дій і разом будемо виконувати. Щоб нова влада працювала відповідально й чесно і щоб чесно, по-білому, в нових сприятливих умовах працював бізнес. Тоді й лише тоді буде економічна основа для вирішення болючих для людей проблем: зарплат, пенсій, медицини, освіти, екології, безпеки і справедливості.
#ЧеснихБ...

Ми не допустимо, щоб олігархи перекочували в аграрний сектор

1 листопада 2018
Чергова зустріч з підприємцями в регіонах. Сьогодні це був Хмельницький. Моя позиція чітка: рівні умови для підприємництва та рішуча протидія будь-якій монополії.
Коли ми говоримо про деолігархізацію, то не можемо допустити, щоб нинішній олігархат (у сфері газу, нафти, енергетики чи вугілля) поміняв профіль та з’явилися такі самі олігархи в аграрному секторі. Механізм протидії цьому наступний:
Перше – це Антимонопольний комітет, який в економічній сфері, руйнації монополій має стати потужнішим, ніж...

Про справжнє і показне

1 листопада 2018
Виставив фото з кавою на заправці. Легко й незлобливо потролив театралізовані вистави. Але не всі це зрозуміли. Почалося: плагіат фотосесій Тимошенко, дружини Порошенка, прем’єра Гройсмана... Напевно майбутня виборча кампанія викривляє фокус і сприйняття. Людське справжнє починає сприйматися як виборчий піар. Але для мене - це моє життя, звичне і нормальне, так було і є, завжди. Даю check-list, хочете - перевіряйте! Я люблю водити машину, без охорони і супроводження. Завжди на заправці Shell, що...

Ситуація, яку на власні очі бачу в Києві постійно

31 жовтня 2018
Цікава Ваша думка.
Ситуація, яку на власні очі бачу в Києві постійно. Університет, завершується пара (викладання/спілкування українською, або англійською чи німецькою), студенти і в аудиторії, і на вулиці під час перерви одразу ж переходять на спілкування російською, майже всі. Середня школа, аналогічно, там не лише діти, але й учителі в своїй більшості одразу після уроку переключаються на російську. У мене до Вас два запитання:
1) Чи вважаєте Ви таку практику нормальною? +, -?
2) Якщо ні, то тоді яким...

Майбутнє за професійною армією.

30 жовтня 2018
Плюс резерв постійної готовності чисельністю 12-15 тисяч. Плюс потужна система територіальної оборони - не під МВС як зараз, а під Міноборони, це принципово. Три складових системи оборони.
https://dt.ua/internal/profesiyni-zbroyni-sili-mif-chi-realnist-292208_.html
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн