Блог

Версія для друку

У дружньому родинно-журналістському колі поспілкувалися з Савіком Шустером.

3 червня 2018
Почали з нової книги Савіка, де він описує Україну через призму соціальної психології і трьох базових суспільних емоцій: страх, приниження і надія. Завершили, як завжди, шансами для України і її майбутнім. Книгу почну читати в літаку, ввечері вилітаю на три дні у відрядження до Європи. Там теж бізнесово-політичне середовище цікавиться, якою буде Україна після Порошенка і як їм розбудовувати з нашою країною відносини на перспективу.
Запрошую до обговорення на Facebook

Спецоперація СБУ: давати ордени, чи по голові?

31 травня 2018
Скажу відверто: я не знаю. Багато людей не знають. Десятки мільйонів у нашій країні, сотні мільйонів у світі - не знають. Бо ще не усвідомили можливих наслідків подібних операцій, наслідків довгострокового характеру.
Українська спецслужба напевно першою у світі зробила таке, вона розірвала шаблон, а з ним - і свідомість людей.
Спочатку шок, жах, тіло-кров, співчуття, сльози, гарячі стрічки топ-новин усіх агенцій, телебачення і радіо, пости і блоги стривожених людей, стурбовано-вимогливі заяви журнал...

Завтра з Єгором Фірсовим працюємо у Черкасах.

29 травня 2018
У четвер Харків. Мобілізація активістів і місцевих депутатів від Громадянської позиції, Народного контролю, Європейської партії України. Прес-конференція, спілкування з редакторами місцевих ЗМІ та підприємцями, ефіри на місцевому телебаченні. Про час виходу ефірів повідомлю через сайт. До п'ятниці.
Запрошую до обговорення на Facebook

Для світу він зараз людина-павук.

28 травня 2018
З повагою і вдячністю за збережене життя дитини його так назвали. Раніше нікому невідомий мігрант одразу отримав громадянство Франції. Таким світове громадянство треба давати.
Запрошую до обговорення на Facebook

Шо, знову "пропало всьо"?

27 травня 2018
Дякую Вам, Юлія Володимирівна.
Посміявся.
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн