Блог

Версія для друку

Свіжа корупційна схема.

30 вересня 2018
Побори на рівному місці. В кишені кільком "обраним" приватним компаніям. Схема створена владою. Влада її не скасовує, вона ж сама її придумала. Скасовувати треба таку владу. https://dt.ua/macrolevel/neruhoma-shema-289690_.html
Запрошую до обговорення на Facebook

Довго збиралися, нарешті «порибалили» ми з доктором Євгеном Комаровським, за чаркою чаю)

30 вересня 2018
Про все поговорили: як лікувати дітей, дорослих, як країну лікувати. Цікава людина, цікаві ідеї. Чим швидше втілимо, тим швидше всі ми одужаємо. І фігурально, і буквально.
Запрошую до обговорення на Facebook

Генеральна прокуратура України, офіційна письмова відповідь.

28 вересня 2018
Жодної підозри у скоєнні мною кримінального злочину не було і немає. Ще раз, для усіляких вінників, пашинських, чорноволів та інших порохоботів, які на каналах брешуть про злочини і кримінальні справи - ЖОДНОЇ ПІДОЗРИ, НЕ БУЛО І НЕМАЄ!
Запрошую до обговорення на Facebook

Наука, розум і тепло.

27 вересня 2018
Зранку приємна тепла зустріч. Спілкувався з академіками і працівниками Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН. Їй уже - 100 років!
Говорили про сучасну аграрну науку, проривні технології, про додану вартість у аграрному секторі. Про екологічно чисту і якісну продукцію для нас з Вами і на експорт. Про землю і село, не в минулому, а перспективному на майбутнє баченні.
Хто не був у цій бібліотеці, я там уже не вперше, повірте - це дійсно унікальний заклад, у світовому масштабі ун...

Мовчання вбиває.

26 вересня 2018
Мудрі люди кажуть: «Коли людина, обрана народом, починає думати, що вона обрана Богом, настають тяжкі часи». Схоже, що в нас вони вже настали.
Я про насильницькі злочини і реакцію влади на них. Зокрема про реакцію Президента на замах, скоєний минулої суботи в Одесі, проти громадського активіста Олега Михайлика. Точніше, про відсутність жодної реакції упродовж двох діб.
Дочекалися лише на третій день. Щось у стилі брєжнєвських часів: доручаю розібратися. А приїхати в Одесу і хоча б по-людськи в лікарн...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн