Блог

Версія для друку

Ще одна брехня, яку масово й проплачено поширювали на каналах, в газетах і в мережі - тепер спростована офіційно.

3 жовтня 2018
Про нібито мої відвідини Банкової і нібито моє спілкування там з Порошенком, та ще й у ніч, коли я насправді перебував у Запоріжжі. Тоді ж придумали й поширювали брехню про нібито мій переліт до Києва і назад до Запоріжжя на нібито чартері Медведчука, з яким я взагалі ніколи не спілкувався і не мав жодних справ.
Запрошую до обговорення на Facebook

Нові призначення в штаби з підготовки до проведення виборів.

2 жовтня 2018
Хмельницька область - Василь Габай.
Запрошую до обговорення на Facebook

Виборчі ігрища Порошенка.

2 жовтня 2018
Проект бюджету-2019. Влада йде на збільшення пенсій, в середньому на 17%. Це добре, бо на нинішні пенсії людям тяжко виживати. Але пенсії збільшать не з початку року і не з другого кварталу - з 1 березня, за місяць до дня голосування. Щоб пенсіонери не встигли забути «турботу» влади, і щоб інфляція ще не встигла з’їсти те збільшення. Виборчі ігрища.
Запрошую до обговорення на Facebook

Погано, коли у Міста замість лорда-хранителя історії - хранитель печатки "продано".

1 жовтня 2018
Мені це щемить і я відчуваю, що ми діємо неправильно. У центрі Києва одночасно зачиняють два центральних кінотеатри - "Кінопанораму" і "Україну". Як і мільйони киян, я ходив до них багаторазово, десятиліттями. Знаю історію "Кінопанорами" - першого панорамного кінотеатру з дотепер унікальною акустикою, де виступали видатні митці, вітчизняні й зарубіжні, йшли прем'єрні покази, проводилися потужні фестивалі світового кіно, ставилися спектаклі. Це не "типовий" клуб типу "Зірки", "Прогресу", чи "Екрану...

Наша команда робить ставку не на кредити - на інвестиції!

1 жовтня 2018
1. Саме інвестиції, внутрішні й зовнішні, піднімуть нашу економіку. І на цій основі, не популістично, а реалістично, ми будемо підвищувати життєві стандарти й вирішувати важливі соціальні проблеми.
2. Бездумна політика запозичень уже поставила Україну на межу дефолту по зовнішнім зобов’язанням. І стратегічно, і тактично. Щоб уникнути технічного дефолту на початку вересня, довелося брати нові «короткі» валютні кредити на півроку під понад 9%!
3. Обсяг боргів сам по собі плюс вкрай невигідна угода про...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн