Блог

Версія для друку

Підтримую єднання демократичних сил опозиції.

21 червня 2018
Від імені партії Громадянська позиція висловив цю ідею ще у березні минулого року. Послідовно рухаємося цим шляхом. Уже об’єдналися із політичною силою Альтернатива і з партією Народний контроль. Команда/платформа є відкритою і вітає долучення партій, рухів, окремих діячів, які мають спільні з нашими життєві цінності й принципи. Ми вже півтора року в постійних консультаціях/переговорах з іншими партнерами. Регулярно зустрічаємося з Андрієм Садовим та іншими членами партії Самопоміч. Спілкуємося з...

Влада має слухати, чути - і вирішувати!

19 червня 2018
Сьогодні воїни-афганці, шахтарі та чорнобильці вийшли на багатотисячний протест під Верховну Раду. Вони вимагають збереження соціальних пільг і гарантій, підвищення пенсій, надання житла знедоленим та інвалідам.
Вимоги протестувальників справедливі, але навряд чи вони доб’ються від чинної влади їх виконання. Афганців мали би підтримати й учасники АТО, це в їхніх інтересах також: сьогодні на Площу Конституції вийшли батьки і діди, а якщо не змінити владу і її мораль, то з часом туди виходитимуть вони...

Пашинський і пашинські. Придворні рєшали.

19 червня 2018
Під патронатом гаранта. Свіжі, прямо зараз, під час війни, оборудки із закупкою БМП для української армії. На сотні мільйонів гривень. Синок, прихований від мобілізації, у жирному тилу. Голова (прости, господи) Комітету з нацбезпеки і оборони! І воно ще створюватиме із собі подібними проти мене якісь там ТСК? Бо гарант & Co перелякані судом, перед яким доведеться постати після виборів?
Тут почитайте: https://www.obozrevatel.com/crime/zakupka-bmp-dlya-minoboronyi-stalo-izvestno-skolko-nagrel-pashinskij...

Моя позиція.

9 червня 2018
Євген Мураєв висловився не як народний депутат України, а як депутат Державної Думи Російської Федерації. Там, у Росії, така заява сприймалася б логічною і патріотичною, але точно - не в нашій країні. Чому?
Народний депутат України не рядовий громадянин - це державний діяч, він має бути патріотом Держави Україна, повинен захищати права і свободи громадян України. Усіх! І тих, хто має відмінні від його власних поглядів.
В даному випадку - депутат має робити все від нього залежне, своїми діями і публ...

Ми і вони.

7 червня 2018
Змістовна позитивна розмова відбулася у Торгівельно-промисловій палаті Херсонщини, з місцевими підприємцями. Обговорили напрями підйому економіки, шляхи сприяння підприємництву і створенню робочих місць. Вражений позитивно людьми, які вболівають за країну, за свій регіон, за людей, які мають отримати шанс реалізувати себе у нашій країні. Ключові підходи і принципи до розвитку економіки у нас співпадають, і це найголовніше!
А тим часом в Києві під патронатом гаранта турчинови, пашинські й вінники з...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн