Блог

Версія для друку

Праймеріз підтримую, більше того, я їх ініціював.

1 липня 2018
Праймеріз ми з лідерами інших демократичних партій почали і проводимо ще з березня 2017 року. Зараз настав час припинити ці конкурентні змагання, здійснити об’єднання уже не в онлайн, а в реалі й об’єднаною командою перемагати. Запрошуємо всіх, людей спільних з нашими цінностей, в тч яскравих амбітних/задиристих молодих активістів, ставати поряд і разом іти вперед!
Анатолій ГРИЦЕНКО: Ні на які «праймеріз» зараз часу нема
Запрошую до обговорення на Facebook

01.07.2014 Льошка, тримайся!

1 липня 2018
Чотири роки вже минуло. Старший син Олексій Гриценко, Автомайдан, потім Крим, захоплення у полон, утримання на російській базі в Севастополі, щоденні допити, побиття, погрози розстрілу. Після повернення Олексій іде до військкомату, пише заяву про добровільну мобілізацію. З травня-2014 він, офіцер запасу, мобілізований, командир зенітно-ракетно-артилерійського взводу з оборони Дніпропетровського аеродрому, з якого діяли наші спецназівці й армійська авіація, місяцями на вертольоті командир групи стр...

Ми з Вами зможемо - я в це вірю!

28 червня 2018
Цей день, 28 червня, мав стати державним святом №1. Не став, хоча минуло вже 22 роки. Для багатьох просто додатковий вихідний. Тому що Конституція так і не стала Основним законом. Тим більше - Законом прямої дії.
Конституція має бути прямим хребтом суспільного організму. Який гарантовано захищає права, свободи і власність громадян. І при тому - не прогинається покірно під тиском чи зиском злочинців у владі.
Роками Конституцію брутально і безкарно порушували, скасовували за ніч, так само за ніч поновлювали...

Президент у Запоріжжі відкрив дорожній знак.

25 червня 2018
На дорозі, оновленій нібито під його патронатом. Так само під патронатом камери зняли передачу армії нових РЛС, виготовлених на місцевіій «Іскрі». Довідка: ці «нові» радіолокаційні станції, дійсно класні, були розроблені на замовлення Міноборони і введені в експлуатацію ... у 2006 році, ще нашою командою. Як же ж хочеться попіаритися, аби на чому. Не допоможе. Вже не допоможе.
Запрошую до обговорення на Facebook

Ейфорія.

22 червня 2018
Від прийняття президентського Закону про нацбезпеку. Закон прискорить вступ до НАТО - стрічки ейфорією переповнені. Не закони наближають нас до НАТО (чи ЄС) - реальні реформи і позитивні зміни: чесний суд, прозорі влада і державні фінанси, некорумповані митниця і податкова, захищені права і власність людини/підприємця, чесні вибори, рівні умови для бізнесу, без монополій олігархату, силовики, які не «кришують» когось, а захищають усіх, гідні життєві стандарти, чисте довкілля... Замість словесно...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн