Блог

Версія для друку

Порошенко розраховує тиском силовиків закрити рота й послабити політичного опонента.

9 грудня 2017
Груба помилка, не на того нарвався. Саакашвілі витримає іспит арештами, СІЗО, судилищами і навпаки - стане ще міцнішим!
Запрошую до обговорення на Facebook

Слідчий Комітет Росії сьогодні порушив проти мене кримінальну справу за «публічні заклики до здійснення терористичної діяльності».

7 грудня 2017
На підставі мого виступу 2 липня в ефірі 112-го каналу, де я коментував теракт в центрі Києва, коли диверсанти підірвали автомобіль і вбили керівника спецпідрозділу ГУР полковника Максима Шаповала.
Журналісти дзвонять, просять прокоментувати. Скажу коротко:
1) Маразм крєпчаєт. 2) Це перша кримінальна справа, порушена проти мене за все моє життя) Порушена у Росії, якою керують терористи? Які вбивають наших громадян? Які збили цивільний лайнер MH17? Цинічно і гидко. 3) Чому порушили справу лише сьогодн...

Завтра день Збройних Сил України.

5 грудня 2017
Вітаю усіх армійців, хто нині служить і хто вже звільнився! Солдат, які зараз на фронті, нехай зігріє лист молодшої доньки Анни, який вона передала в один із добробатів у перший рік війни. Зі святом Вас!

Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності.

5 грудня 2017
Влада звинуватила за статтею 256 Саакашвілі через його контакти з Курченком. Якісь пояснення від Михайла ми напевно почуємо. А поряд інша, очевидна без пояснень, історія. 26 листопада Національна поліція затримала, а наступного дня відпустила 65 (шістдесят п'ять) "кримінальних авторитетів" - тут ознаки статті 256 (і кількох інших) та сама влада не помітила? Ясно одне: ні відчуття справедливості в Україні, ні піднесення іміджу України у світі - сьогоднішній день не додасть.
Запрошую до обговорення...

Я теж незгодний з оцінкою Мураєвим Революції Гідності.

3 грудня 2017
Але блокування каналу, який при тому єдиний транслює акції протесту і надає студію не лише порохоботам - вважаю неправильним. Так само я незгодний з більшістю оцінок і дій Порошенка - і так само вважав би неправильним блокування 5-го каналу. Кожен з нас може легко «заблокувати» будь-який канал, без мішків і вогнищ - просто натиснувши на кнопку іншого каналу.Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн