Блог

Версія для друку

Сьогодні командою працювали у Луцьку.

11 жовтня 2018
Насичений, але продуктивний день видався. Позаду – спілкування з журналістами, зустрічі з партійним активом, відверта розмова з місцевим бізнесом. Говорили про те, що можемо зробити вже зараз і що плануємо робити після перемоги на виборах. Багато запитань, хто в моїй команді і як можна до неї долучитися.
Критерії прості.
Я завжди притримувався принципу "трьох П": професійність, патріотизм, порядність. Професійність - це не тільки комплекс знань у тій чи іншій галузі і вміння їх застосовувати, а...

Четвер-п'ятниця працюємо в Луцьку і Рівному.

10 жовтня 2018
Разом з Соломією Бобровською, Христиною Бондаренко, Русланом Калініним, Василем Тузом, Сергієм Чуріковим, Яном Медниковим. Робота з місцевим активом і штабами, підготовка до виборів. Обговорення економічного плану дій з місцевими підприємцями. Уточнення завдань по вирішенню проблем переселенців. Екологічні проблеми регіону і шляхи їх вирішення. Прес-конференції для місцевих журналістів. Ефіри на місцевих каналах і радіо. Про час виходу ефірів повідомлю через сайт.
Запрошую до обговорення на Facebook...

Ще один арсенал злітає у повітря.

9 жовтня 2018
За період війни це вже п'ятий! Нищення бойового потенціалу воюючої армії. Мільярдні втрати в грошовому вимірі. Виготовити таку кількість і таку номенклатуру боєприпасів ми зараз не спроможні. Закупити в когось і привезти безпечно - так само. Попередні чотири катастрофи такого масштабу нікого і нічому не навчили?! Найперше зараз треба допомогти людям. Друге - швидке і чесне розслідування. Третє - мають полетіти голови: не стрілочників, як було дотепер, а вже найвищих чинів - у погонах і без погон...

День народження тижневика Дзеркало тижня - Зеркало Недели.

8 жовтня 2018
Острівець свободи, інтелектуальний заповідник - так вони себе жартома називають. В кожному жарті, як відомо, лише доля жарту. Полюбив цю газету й був її автором давно, задовго до того, як полюбив Юлію Мостову, нині її головного редактора) Вітаю дружний колектив Дзеркала, людей талановитих і відданих своїй професії. Знаю, як Вам важко тримати планку в умовах економічної скрути і моральної розрухи. Добра Вам, витримки і надії!
Запрошую до обговорення на Facebook

Донька в машині увімкнула Natural - хіт групи Imagine Dragons.

7 жовтня 2018
Сильна річ, лягла на душу. Спочатку ритм, експресія, емоція. Ще більше слова. Вони ляжуть на душу кожному, хто теж відчуває: ми - на краю, буде важко, але шлях здолає той, хто не здається!
Слова пісні: https://www.youtube.com/watch?v=VZOYXCvsFL0
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн