Блог

Версія для друку

Два дні на Донбасі.

12 липня 2018
Проблем побачив і почув про них від людей - чимало. Від різних людей: у погонах і без, при посадах і без, молодих і літніх, місцевих і переселенців, від патріотичних і не дуже, налаштованих дружньо й ворожо...Далі, той рідкісний випадок, коли згадав/відчув знову себе міністром, членом Уряду, членом РНБО. Коли не слухаєш і даєш поради - негайно вирішуєш!Так от, половина виявлених у «червоній смузі» проблем була б вирішена протягом тижня; ще третина протягом місяця; решта протягом року. Все.Люди там...

Правдивість, щирість, глибинна віра в добро, яку не похитнули, не кинули маятником у злість чи ненависть довгі роки тюрми.

8 липня 2018
І водночас - твердість і непохитна безкомпромісність, коли вирішувалося головне, доленосне, ціннісне. Він завжди відповідав на дзвінок, інколи дзвонив сам. Під час розмови наживо вражав ясністю думки, миттєво схоплював суть, поряд з ним було тепло і впевнено. Таким я знав Левка Григоровича й таким пам'ятатиму завжди. Царство Небесне!

Заблокував 200+ юлеботів і видалив їхні однаково-брудні, як за штабними темниками, коменти.

7 липня 2018
Під моїм зверненням до Тимошенко Ю.В. щодо публічних дебатів з нею з приводу принципово різного бачення нової Конституції. А від самої Юлії Володимирівни - відповіді поки не отримав) Чекаю.
Запрошую до обговорення на Facebook

Запрошую Тимошенко Юлію Володимирівну на відкриті дебати в прямому ефірі на тему нової Конституції України.

5 липня 2018
Замість монологів чи закулісних домовленостей щодо змісту Основного закону. Тимошенко виступає за обмеження повноважень Президента і за Канцлера як ключову фігуру в системі виконавчої влади. Не вперше, минула її спроба змінити Конституцію таким чином була дев’ять років тому, тоді разом з Януковичем і Медведчуком (за кадром). Зараз цю ідею Тимошенко підтримує команда Яценюка, напевно з радістю підтримає і олігархат, потужно представлений у парламенті. Моя позиція з цього питання - абсолютно протилежна...

Дякую однопартійцю Єгору Фірсову за анатомічний розтин ницості.

3 липня 2018
Яскравих персонажів вивів на прес-конференцію Маркіян Лубківський...
https://www.facebook.com/egor.firsov/posts/2203252403024431
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн