Блог

Версія для друку

Фани футболу пишуть/питають: чи варто їм їхати до Росії на чемпіонат світу?

4 червня 2018
Моя Вам порада: не варто, принаймні з двох причин. Перше - своїми грошима і навіть своєю присутністю підтримувати державу-агресора, коли на фронті щодня гинуть і отримують поранення наші солдати й цивільні люди, вважаю неправильним, аморальним. Друге - Вашій власній безпеці на території Росії можуть загрожувати, і держава Україна допомогти Вам не зможе.
Запрошую до обговорення на Facebook

У дружньому родинно-журналістському колі поспілкувалися з Савіком Шустером.

3 червня 2018
Почали з нової книги Савіка, де він описує Україну через призму соціальної психології і трьох базових суспільних емоцій: страх, приниження і надія. Завершили, як завжди, шансами для України і її майбутнім. Книгу почну читати в літаку, ввечері вилітаю на три дні у відрядження до Європи. Там теж бізнесово-політичне середовище цікавиться, якою буде Україна після Порошенка і як їм розбудовувати з нашою країною відносини на перспективу.
Запрошую до обговорення на Facebook

Спецоперація СБУ: давати ордени, чи по голові?

31 травня 2018
Скажу відверто: я не знаю. Багато людей не знають. Десятки мільйонів у нашій країні, сотні мільйонів у світі - не знають. Бо ще не усвідомили можливих наслідків подібних операцій, наслідків довгострокового характеру.
Українська спецслужба напевно першою у світі зробила таке, вона розірвала шаблон, а з ним - і свідомість людей.
Спочатку шок, жах, тіло-кров, співчуття, сльози, гарячі стрічки топ-новин усіх агенцій, телебачення і радіо, пости і блоги стривожених людей, стурбовано-вимогливі заяви журнал...

Завтра з Єгором Фірсовим працюємо у Черкасах.

29 травня 2018
У четвер Харків. Мобілізація активістів і місцевих депутатів від Громадянської позиції, Народного контролю, Європейської партії України. Прес-конференція, спілкування з редакторами місцевих ЗМІ та підприємцями, ефіри на місцевому телебаченні. Про час виходу ефірів повідомлю через сайт. До п'ятниці.
Запрошую до обговорення на Facebook

Для світу він зараз людина-павук.

28 травня 2018
З повагою і вдячністю за збережене життя дитини його так назвали. Раніше нікому невідомий мігрант одразу отримав громадянство Франції. Таким світове громадянство треба давати.
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн