Блог

Версія для друку

Завтра день Збройних Сил України.

5 грудня 2017
Вітаю усіх армійців, хто нині служить і хто вже звільнився! Солдат, які зараз на фронті, нехай зігріє лист молодшої доньки Анни, який вона передала в один із добробатів у перший рік війни. Зі святом Вас!

Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності.

5 грудня 2017
Влада звинуватила за статтею 256 Саакашвілі через його контакти з Курченком. Якісь пояснення від Михайла ми напевно почуємо. А поряд інша, очевидна без пояснень, історія. 26 листопада Національна поліція затримала, а наступного дня відпустила 65 (шістдесят п'ять) "кримінальних авторитетів" - тут ознаки статті 256 (і кількох інших) та сама влада не помітила? Ясно одне: ні відчуття справедливості в Україні, ні піднесення іміджу України у світі - сьогоднішній день не додасть.
Запрошую до обговорення...

Я теж незгодний з оцінкою Мураєвим Революції Гідності.

3 грудня 2017
Але блокування каналу, який при тому єдиний транслює акції протесту і надає студію не лише порохоботам - вважаю неправильним. Так само я незгодний з більшістю оцінок і дій Порошенка - і так само вважав би неправильним блокування 5-го каналу. Кожен з нас може легко «заблокувати» будь-який канал, без мішків і вогнищ - просто натиснувши на кнопку іншого каналу.Запрошую до обговорення на Facebook

Щойно З’їзд європейських ліберальних демократичних партій (ALDE Party – Liberals and Democrats for Europe) схвалив проект внесеної нами резолюції щодо підтримки ALDE зміни виборчої системи в Україні - на повністю пропорційну з відкритими списками.

3 грудня 2017
Це вимога української громади, це так і не виконана обіцянка української влади, відтепер - тиск на українську владу буде ще більше посилено з боку ALDE: через фракцію ALDE у Європарламенті, через п’ятьох єврокомісарів від ALDE і через уряди семи держав, де прем’єр-міністрами є представники ALDE.

Йому начхати на долі сміливих - він захищає від них жадібних і ненажерливих.

2 грудня 2017
Яким же негідником треба бути, щоб на всю країну розголосити інформацію про правоохоронців, які викривають злочини, працюючи під прикриттям?! А раніше той самий персонаж привселюдно називав прізвища людей із категорії «спеціальних свідків під захистом держави», які уклали угоди зі слідством і почали давати покази на злочинців... Він що, тупо не розуміє, що тим самим ставить їхнє життя і життя їхніх родин під загрозу? Чи свідомо закликає кілерів до дії? От же ж призначили горе-прокурора... Якби в...
Сторінки: 1/10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21/30


Украина онлайн