Блог

Версія для друку

Угадай мелодію?

12 вересня 2017
СБУ: Інформація про мінування ПП "Шегині" надійшла від аноніма... Мобільний зв'язок блокував теж анонім? Поїзд так само? Наводка для голови СБУ: П - - - - - - - О?
Запрошую до обговорення на Facebook

Сьогодні у Львові мав зустріч з лідерами Самопомочі (Садовий), Батьківщини (Тимошенко), Руху нових сил (Саакашвілі) щодо координації дальших дій, відвернення країни від прірви, куди веде нинішня влада.

11 вересня 2017
Провів прес-конференцію для місцевих журналістів, дав інтерв'ю і записав програми на місцевих каналах і радіо. До людей треба донести правду, бо тиском на центральні канали більшість отримують лише дозовану владою інформацію.Запрошую до обговорення на Facebook

Зранку настрій був кращим, ніж увечері.

10 вересня 2017
Зранку правове поле було порушене владою, ганебним указом Порошенка, потім ігрищами з поїздами й "мінуваннями" КПП на кордоні. Увечері правове поле було порушене учасниками акції, в тч депутатами, силовим штурмом державного кордону. І перше, і друге порушення вкрай небезпечні, вони шкодять народу і державі, про імідж в очах партнерів годі говорити. Зараз нам треба остудити гарячі голови, в обох таборах, і знайти мирний шлях повернення у правове поле. В інтересах народу і держави.Запрошую до обговорення...

Завтра на Львівщину.

8 вересня 2017
Солідарно, разом з партійцями Громадянської позиції, підтримаємо Михайла Саакашвілі, право на громадянство якого було цинічно і підло порушено. Підтримаємо, попри сьогоднішню недобру новину - зустріч Саакашвілі у Женеві з олігархом Коломойським, якому я особисто руки не подав би і якого сам Саакашвілі обіцяв посадити першим. Але вчинок Порошенка щодо Саакашвілі від того не став менш цинічним і підлим. Тому наша позиція незмінна і ми її засвідчимо своєю присутністю на кордоні.

12-річна школа - це хибне рішення.

6 вересня 2017
На місці Президента, я би цей закон заветував і змусив парламент виправити помилку.Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1/10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21/30


Украина онлайн