Блог

Версія для друку

Ваші враження від цього "прогнозу"?

3 жовтня 2017
Коротка ремарка: цей "астролог" попросив зустрітися три роки тому, запропонував за гроші оприлюднювати "правильні прогнози", ясна річ, я відмовив. Послухайте, як тепер звучать його "правильні прогнози")    

Порошенко зреагував і оголосив, що він прийняв рішення скликати Воєнний кабінет РНБО.

27 вересня 2017
Половинчасте рішення, я би скликав РНБО. Чому? Тому що РНБО є конституційним органом і його рішення обов'язкові до виконання усією вертикаллю виконавчої влади. Натомість Воєнний кабінет РНБО утворений не на основі Конституції чи Закону, а підзаконним актом, Указом Президента, і таких повноважень, як РНБО, цей Кабінет не має. Втім, і на засіданні Воєнного кабінету можна вирішити вказані два питання - про відповідальність за Калинівку і про системні заходи для недопущення подібного на майбутнє. Єдине...

Два питання.

27 вересня 2017
Юрий Бутусов, який має надійні джерела в силових структурах і РНБО, стверджує, що СБУ знала про можливість диверсії з боку російських спецслужб на Вінниччині. Прочитайте:
"Накануне взрыва СБУ, МВД и ВСУ проводили контрдиверсионную операцию в Винницкой области, которую во избежание слухов и паники назвали "антитеррористическими учениями".
26-27 сентября на территории Винницкой области осуществлялся поиск диверсантов под руководством Антитеррористического центра СБУ. Информация об учениях была опубликована...

Президент має негайно скликати РНБО.

27 вересня 2017
1. Заслухати силовиків і роздати по заслугам тим, хто допустив знищення під час війни найкрупнішого військового арсеналу Збройних Сил, з артилерійськими і авіаційними боєприпасами, та ще й під час проведення на Вінниччині широко анонсованих антитерористичних навчань.
2. Скласти план і забезпечити оперативне виконання системних заходів по недопущенню подібного на майбутнє.
Запрошую до обговорення на Facebook

Дискредитація. З тяжкими наслідками.

22 вересня 2017
Дискредитація - парламенту і парламентаризму, коли голосуються поправки, причому змістовно важливі й обґрунтовані, до купи Кодексів і півтора десятків Законів одразу, а в залі лише 50 депутатів, решта вже стомилися, відпочивають. І не лише сьогодні, у п'ятницю, вчора було те саме.
З тяжкими наслідками - тому що ВСІ громадяни України, десятки мільйонів, будуть потім "споживати" наслідки такого тупого, в режимі "агрессивно-послушного большинства", схвалення "судової реформи" в редакції Порошенка. Чого...
Сторінки: 1/10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21/30


Украина онлайн